Jaka rasa psa?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

karle1987

Posty

5

Rejestracja

12 sty 2017, o 11:47

Lokalizacja

Lowell

Jaka rasa psa?

Postautor: karle1987 » 12 sty 2017, o 11:49

Słuchajcie mieszkam w domku jednorodzinnym poza miastem, wraz z mężem i dwuletnim synkiem. Zdecydowaliśmy się z mężem na kupno psa, bo wydaje nam się, że to może być korzystne dla rozwoju dziecka. Oboje lubimy duże rasy psów, ale nie potrafimy się zdecydować. Pod uwagę bierzemy też charakter zwierzęcia, żeby nie stanowiło zagrożenia dla synka. Czy może powinniśmy się jeszcze wstrzymac i poczekać aż synek będzie starszy? A tak w ogóle jaką rasę byście polecały? Chodzi mi o spokojną , nieagresywną i opiekuńczą. No i czy pies czy suczka? Ja wolałabym suczkę, mąż woli psa.
no avatar
User

ansculime

Posty

8

Rejestracja

11 sty 2017, o 12:27

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: ansculime » 29 sty 2017, o 00:09

Jak duży to bernardyn, średni - bigiel. Obie rasy uwielbiam, oba psy już mieliśmy u nas w domu. Teraz mamy sznaucera. Jest spokojny, ułożony i ma dużo energii. Odkąd zmieniliśmy mu dietę na barf (http://belloandfriends.pl/barf/) - także przepiękną, lśniącą sierść.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: smutaska » 22 kwie 2017, o 15:47

Ja raczej dla małego dziecka bym wolała małego psa. Sama mam niedużego kundelka, który nigdy nawet nie zawarczał na nasze wnuki.Od rodziców wiem, ze mieli kiedyś wilczura, który nie odstępował mnie na krok. Tak więc to chyba nie ważne czy duży czy mały, oby był dobrze ułożony i zdrowy. Pamiętaj więc że pies musi mieć dobrą karmę. Jak już będziesz jej szukać to zobacz tu http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-dla-psow.html Karma dopasowana do rasy psa, wielkości i wieku. Odpowiednie dobrane składniki żywnościowe.
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: adik356 » 27 kwie 2017, o 18:19

Myślę, że pudel będzie ok, poczytaj na blogu o tej rasie, charakter, przywiązanie godne podziwu. Poza tym taki psiak jest niewymagający i bardzo tolerancyjny, zwłaszcza dla dzieci. Mało popularna, a szkoda, rasa.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: calis » 29 maja 2017, o 21:10

Myślę, że wielkość psa ma drugorzędne znaczenie. Istotne aby był to szczeniak. Taki dorastający malec bardzo dobrze będzie rozumiał się z dzieckiem. Szczeniak jednak wymaga dodatkowej troski. W czasie intensywnego wzrostu konieczne jest podawanie witamin innych preparatów uzupełniających dietę. Bardzo dobrym jest preparat VetAminex - VetExpert. Zawiera zbilansowane witaminy i substancje mineralne.
no avatar
User

spioszek

Posty

14

Rejestracja

24 paź 2016, o 22:10

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: spioszek » 19 cze 2017, o 18:05

Wszystkie są fajne! ale ja to wprost uwielbiam rozpieszczać mojego zwierzaka, mam boksera, którego kocham jak syna :D znów przeglądam fajne zabawki dla niuniusia https://www.petstation.pl/psy/psy-zabawki i chyba wybiorę ringo, bo Astin lubi dużo biegać. Ale przy wyborze psa raczej kierowałabym się jego wielkością oraz swoimi upodobaniami co do psa ;)
Awatar użytkownika
User

Oniba

Posty

4

Rejestracja

21 cze 2017, o 11:11

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: Oniba » 21 cze 2017, o 11:15

Do mieszkania lepszy będzie mniejszy piesek. Ale mówiąc mniejszy nie mam na myśli namiastek psa w postaci yorka czy innego szczura ;) Może mops ? :D
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: Antoni34 » 27 cze 2017, o 20:36

Wszystko zależy czego oczekujesz. Psy bardzo różnią się miedzy sobą. Polecam ten sklep zoologiczny można tam sporo się dowiedzieć.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

488

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: Pawełdyg » 28 gru 2017, o 21:30

Popieram calis - najlepiej szczeniaka, ale starsze psy też mają swój urok, my też wzieliśmy staruszka ze schroniska i własnie mu te witaminy Vetaminex od Vetexpert dawaliśmy na wzmocnienie. Ale jest super, mega kochany i leniuszek :D
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Jaka rasa psa?

Postautor: billar » 3 sty 2018, o 15:35

Ma być duży, średni czy mały? jaki ma mieć charakter? każda rasa jest inna, każde chorują też na inne rzeczy musisz przelecieć internet ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.141s | 14 Queries | GZIP : Off ]