Jaka platforma pod sklep internetowy?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Sklepowa

9

13 maja 2016, o 09:24

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Sklepowa » 8 lip 2016, o 08:38

Marcelus pisze:Owszem, w cenie wszystkie integracje były jakie mnie interesowały. Z kurierem mają też swoją usługę więc nie dość że mam zintegrowane to jeszcze tanie te przesyłki heheh a dhl obsługuje, więc firma zaufana a nie krzak

To spoko, że to DHL. A mają korporacje kurierskie? Masz link do tych integracji, co Cie interesowały? Bo chcę zobaczyć konkretnie i sobie porównać oferty :)
no avatar
User

Bingo42

135

11 maja 2016, o 12:08

Postautor: Bingo42 » 28 sie 2016, o 18:08

AutusShop ma też fajną oferte, zobacz sobie. Jaki masz budżet pod oprogramowanie? Jest wiele fajnych porównywarek i poradników dotyczących oprogramowań pod e-sklep. Zobacz sobie np. tutaj. Wszystko tam jest dokładnie omówione.
no avatar
User

janabaranek

24

27 wrz 2016, o 06:46

Wrocław

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:32

Presta, shoper, ew pomyśl nad tym żeby ktoś napisał ci sklep ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

paaula190

41

30 lip 2016, o 11:44

Postautor: paaula190 » 29 lip 2017, o 10:41

Najpopularniejsze są chyba platformy shoper i prestashop - mają tam praktycznie wszystko, co niezbędne do stworzenia sklepu i jego później obsługi. Przed stworzeniem sklepu zarejestrujcie jednak dla niego domenę i wykupcie jakiś sensowny hosting, najlepiej vps - na https://www.cal.pl mają dość dobre hostingi, w tym VPSy, a domena dorzucana jest gratis.
no avatar
User

RudigerKarton

5

31 lip 2017, o 10:14

Postautor: RudigerKarton » 31 lip 2017, o 10:19

Mój sklep jest oparty o Prestę. Bardzo intuicyjna platforma, zachęcam. kartoniarnia.pl
no avatar
User

OndajOn

101

29 sie 2011, o 16:46

Postautor: OndajOn » 4 sie 2017, o 17:56

Mój sklep działa na platformie magento z Aurora Creation , wszystko funkcjonuje płynnie i bez żadnych problemów. Mam też do dyspozycji liczne moduły, które czynią mój sklep jeszcze bardziej atrakcyjnym
no avatar
User

komper

71

20 gru 2016, o 14:54

Postautor: komper » 8 sie 2017, o 14:00

Normalnie odpal VPSa na Hekko i testujcie. Oni akurat mają ten serwer niezawodny. Dopasujcie sobie odpowiednie parametry, ewentualnie konsultujcie się z hostingiem. Oni powinni wam podpowiedzieć. Ogólnie serweb Hekko jest niezawodny, działamy na nim od lat i wiemy, czego można się spodziewać.
no avatar
User

Unima

157

1 sie 2014, o 09:59

Postautor: Unima » 2 paź 2017, o 20:25

JAk szukasz dobrego hostingu, to sprawdź sobie ofertę zetohosting.pl. My mamy id nich właśnie hosting i działa wszystko jak należy
Awatar użytkownika
User

bmarta

5

3 paź 2017, o 21:17

Postautor: bmarta » 12 paź 2017, o 10:05

A może warto byłoby ten temat zostawić jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań :)
Jeśli nie stanowisz cząstki rozwiązania, jesteś cząstką problemu.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

40

24 sie 2017, o 05:31

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:28

Jeżeli są nie wiesz na jaki hosting oraz platformę się zdecydować to czasem faktycznie warto zdać się na pomoc i porady specjalisty z tego zakresu. Daj też koniecznie znać na co ostatecznie padł wybór.
PoprzedniaNastępna