Jak zarobić w wakacje na studia?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: krzysztofol » 14 mar 2013, o 19:25

W kraju to raczej na cały semestr nie zarobisz ale gdzieś za granicą to nawet na car wash zarobisz więcej niż w kraju jako jakiś specjalista...
Awatar użytkownika
User

zuzzia92

Posty

2

Rejestracja

16 mar 2013, o 09:27

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: zuzzia92 » 16 mar 2013, o 09:30

Ja mieszkam w szeroko pojętej miejscowości turystycznej, więc już od lat dorabiałam sobie w różnego rodzaju lokalach - jako kelnerka, barmanka itp. Dzięki temu mogłam opłacić sobie studia 8-)
no avatar
User

mecz_y

Posty

5

Rejestracja

21 mar 2013, o 08:46

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: mecz_y » 21 mar 2013, o 08:58

Na studia będzie ciężko zarobić przez same tylko wakacje, ale tutaj już zależy wszystko od danej osoby.
Wiesz, że teraz najlepszy jest dj na wesele zamiast tradycyjnego zespołu? Wiem co mówię, widziałem wiele wesel zarówno takich jak i innych :)
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: kasiazosia » 21 mar 2013, o 13:37

Jest wiele możliwości, wszystko zależy od umiejętności, chęci i potrzeb :-) Można wyjechać za granicę na zbiory owoców i warzyw, albo na zmywak do restauracji, można wyjechać do jakiejś polskiej miejscowości wypoczynkowej i sprzątać dom wczasowy, czy hotel, można zostać opiekunką do dziecka, albo kelnerem w restauracji.... Wystarczy poszukać, jest wiele ofert fajnej, wakacyjnej pracy, tylko nie wolno dać się wykorzystywać i pracować za marne gorsze!
no avatar
User

marciak

Posty

22

Rejestracja

31 mar 2013, o 18:05

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: marciak » 9 kwie 2013, o 18:43

Polecam pojechać do pracy za granicę. Fajne są oferty typu "praca niemcy od zaraz"
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: kasiazosia » 10 kwie 2013, o 10:44

Praca za granicą to też fajne rozwiązanie, najlepiej jechać ze sprawdzonego źródła, albo z jakimś kolega/koleżanką do towarzystwa. No i znać chociaż podstawy danego języka.
Awatar użytkownika
User

postek

Posty

15

Rejestracja

15 kwie 2013, o 10:59

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: postek » 15 kwie 2013, o 11:24

W moim wypadku sprawdziła się jedynie wakacyjna praca za granicą. Dzięki dwóm miesiącom pracy mogłam żyć spokojnie przez pół roku
Awatar użytkownika
User

jankit

Posty

3

Rejestracja

17 kwie 2013, o 07:32

Lokalizacja

Łask

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: jankit » 17 kwie 2013, o 07:41

A co sądzicie o tym żeby i pracować i przy okazji być częściowo na wakacjach :) Sporo moich znajomych w ten sposób korzystało z wakacji:) Np. jedziesz ze znajomą nad może na cały miesiąc do pracy. Jakaś oferta pracy np do obsługi w restauracji itd. , idziesz sobie powiedzmy od 9-17 a po południu odpoczywasz na plaży czy wieczorem imprezka :) Wg mnie fajny pomysł:)
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: vicka » 6 maja 2013, o 22:01

Ja wolę leniuchować w wakacje :) a nie zarabiać na studia :) Już nawet mam tanie loty do Berlina zamówione - będę Niemcy zwiedzać
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: MartaJa » 12 maja 2013, o 08:06

Mam znajomego, który wzorem amerykańskich filmów postanowił zacząć kosić ludziom trawniki w sezonie wiosenno-letnim. Później poszerzył trochę swoją "działalność", bo jego rodzice kupili nowe urządzenie - odkurzacze do liści (coś jak to: http://ogrodosfera.pl/Odkurzacze-i-dmuchawy-do-lisci), więc jeszcze jesienią w wolnych chwilach mógł ludziom porządki w ogródkach robić. Może tak na całe studia nie zarobił, ale na pewno przez te kilka miesięcy trochę pieniędzy odłożył...
Ostatnio zmieniony 7 mar 2014, o 10:29 przez MartaJa, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]