Jak wybrać księgową

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: bask » 22 gru 2017, o 14:09

Patrz głównie na staż, na klientów, wiedzę - sprawdź czy się zna na podatkach dot. Twojej dziedziny. Ja tak rozmawiałem z p. M. Grabowską - główna księgowa w biurze Gama. Zaufaliśmy sobie od początku i nie było później żadnych problemów. Wszystko sprawnie, na czas, bez błędów, w dobrej cenie.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: milena_w » 23 gru 2017, o 22:00

Jeśli mowa o dokumentach księgowych, to jak wygląda przechowywanie dokumentacji pracowniczej? Jak zachować w niej porządek? Czy warto zdecydować się na zakup profesjonalnych pudeł archiwizacyjnych? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat? :-)
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: leoonarrd21 » 28 gru 2017, o 03:27

Moim zdaniem jeśli chodzi o dobrą Księgowość dla firm, to powinno się kierować przede wszystkim opiniami innych klientów danego biura. To będzie najlepszy wyznacznik rzetelności danej firmy. Ktoś z was uważa podobnie jak ja?
no avatar
User

majstr

Posty

21

Rejestracja

2 lis 2017, o 21:13

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: majstr » 29 gru 2017, o 10:44

W małej miejscowości - a w takiej niestety mieszkam- ciężko jest znaleźć dobrą księgową, tym bardziej jeśli tyle co otworzyło się firmę i terminy spotkań lub ceny (ok 500 zł o zgrozo!) mi po prostu nie odpowiadały. Narzeczona podrzuciła mi do wglądu oprogramowanie https://wfirma.pl/ gdzie księgowość można prowadzić samodzielnie w dowolnej chwili. I szczerze mówiąc mnie to odpowiada bo mam wszystko pod kontrolą, a zaległą fakturę mogę wystawić bez wychodzenia z łóżka no i na koniec roku szybko można wyliczyć PITa
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: klaudyna » 29 sty 2018, o 09:26

przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej papierologii nie ma wcale tak dużo i naprawdę można sobie z nią poradzić samodzielnie chociażby korzystając z oprogramowania wfirma. no a dodatkowo mają możliwość wystawienia pliku jpk który niestety od nowego roku dla vatowców jest obowiązkowy, wystarczy poczytać tu: https://wfirma.pl/jpk
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: Adamus » 24 sie 2018, o 19:15

Na pewno księgową z dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości sporej firmy. Do tego warto ułatwić jej pracę, ponieważ jeżeli chcecie przyśpieszyć proces dodawania faktur kosztowych oraz danych księgowych to polecam zwrócić uwagę na rozwiązanie które sami używamy, a mianowicie InvoiceDigitizer. Wszystkie dokumenty księgowe i umowy po prostu skanujemy i dzięki OCR mamy wszystko dostępne online co również upraszcza później ewentualne poszukiwania, czy wizyty u danego kontrahenta. Dzięki temu odciążycie ją od niepotrzebnej pracy i nie trzeba będzie zatrudniać kolejnej osoby :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]