Jak tanio i dobrze otynkować domek?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

chanche1984

Posty

5

Rejestracja

8 sty 2017, o 09:40

Lokalizacja

Tucson

Jak tanio i dobrze otynkować domek?

Postautor: chanche1984 » 8 sty 2017, o 09:46

Witajcie,planuję zrobienie elewacji mojego domku.W tej chwili jest ocieplony styropianem,wtopiona siatka,wyszpachlowany klejem jeden raz.Orientuję się,że potrzeba nałożyć jeszcze jedną warstwę kleju,podkład,tynk.Czy ktoś potrafi mi doradzić na co zwrócić uwagę przy zakupie tynku?Jaki jest najlepszy?Co lepiej położyć:tynk biały i go pomalować,czy od razu barwiony?I jak to wygląda,jeśli chodzi o koszty?Chciałabym zrobić tą elewację w miarę tanio i dobrze.Co proponujecie?
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Jak tanio i dobrze otynkować domek?

Postautor: OndajOn » 15 cze 2017, o 16:49

Witaj. Szkoda, że nie podałeś nazwy systemu jaki zastosowałeś do ocieplenia elewacji, ponieważ to dość istotna kwestia. My posiadamy CARBON w układzie ze styropianem od Caparola i nie było potrzeby nakładania kolejnej warstwy podkładu i kleju po warstwie zbrojnej, tylko i wyłącznie tynk nawierzchniowy. Musisz się dokładnie zorientować jak to wygląda w przypadku systemu, który Ty zastosowałeś, ile dokładnie tych warstw jest potrzebnych. Co do samych tynków, jeśli zależy Ci na niższej cenie, to polecam tynki mineralne Caparola barwy białej, opcjonalnie farbę elewacyjną
no avatar
User

oli32

Posty

249

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Jak tanio i dobrze otynkować domek?

Postautor: oli32 » 6 mar 2019, o 11:53

Wiem, że tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ możesz zakupić agregaty tynkarskie. Z tego co wiem, to takie tynkowanie jest najlepsze. Zresztą w ogóle popatrz, bo mają też profile tynkarskie, mieszarki itp. To wszystko może Ci się przydać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 14 Queries | GZIP : Off ]