Jak sprzedawać kosmetyki na Allegro

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Jak sprzedawać kosmetyki na Allegro

Postautor: Edward6 » 15 mar 2022, o 02:09

Co myślicie o rozpoczęciu sprzedaży kosmetyków na Allegro? Moja kuzynka Anna Kierska prowadzi stronę www.kosmetics.pl i mówi że może dać szansę na rozpoczęcie sprzedaży kosmetyków. Przy sprzedażdy kosmetyków można pośredniczyć lub je kupić. Myślę, że taki towar łatwo sprzedać, bo jest na niego duże zapotrzebowanie. Można też stworzyć sklep internetowy z kosmetykami, albo oferować na Facebooku. Dobry biznes dla każdej kobiety jak i geja który chce ładnie wyglądać.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Jak sprzedawać kosmetyki na Allegro

Postautor: wamies » 6 kwie 2022, o 14:11

Ja posiadam swój własny sklep internetowy. Ostatnio znalazłem fajny artykuł https://www.grupa-icea.pl/czy-xml-sitem ... katem-seo/. Warto przeczytać.
no avatar
User

makracki

Posty

12

Rejestracja

9 kwie 2022, o 10:52

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jak sprzedawać kosmetyki na Allegro

Postautor: makracki » 9 kwie 2022, o 10:54

Na allegro jak najbardziej warto sprzedawać. Kluczowa sprawa, to aby ceny nie były wyższe, jak u konkurencji i żeby była opcja przesyłki ze smartem.
no avatar
User

ewelina76

Posty

52

Rejestracja

24 maja 2021, o 08:19

Re: Jak sprzedawać kosmetyki na Allegro

Postautor: ewelina76 » 20 cze 2022, o 13:46

Myślę, że lepsze pytanie to jak reklamować swój sklep na allegro :D Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu. Możesz wykorzystać do tego system allegro i zarządzać reklamą tak, by przekierowała ona potencjalnych klientów na twoje aukcje. Wbrew pozorom to nie są proste rzeczy, więc polecam Ci agencję która u mnie się tym zajmuje, napisz do nich ;) https://advist.pl/uslugi/allegro-ads/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 14 Queries | GZIP : Off ]