Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: dominiczka » 24 cze 2019, o 15:31

No wlasnie trzeba zaczac od wizyty u lekarza, bo powodow moze byc naprawde wiele. Sama tak krazylam i w koncu zdiagnozowano u mnie zespol jelita drazliwego. Po dopasowaniu diety i przy stosowaniu odpowiednich lekow naprawde da sie zyc. A teraz jak odkrylam kuracje intesta to w ogole sie uspokoil moj brzuszek
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: kijanka30 » 30 lip 2019, o 16:24

Przy niestrawności, bólach brzucha i biegunce najlepiej sprawdza się lek Kebene, który ma w składzie zarówno węgiel aktywny jak i symetykon.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: wamies » 23 sty 2020, o 20:19

Chyba każdy zna węgiel aktywny, który jest chyba najskuteczniejszym lekiem na ból brzucha. Poza tym sprawdzają się również herbaty z mięty.
no avatar
User

Remina

Posty

5

Rejestracja

24 sty 2020, o 18:42

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: Remina » 24 sty 2020, o 19:12

Ważne aby nie bagatelizować. moja ciocia dosyć długo zwlekała z pójściem do lekarza i potem musiała się leczyć proktologicznie.Bo się okazało ze ma problem z jelitami.Całe szczęście znajoma poleciła jej dobrych specjalistów w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie i tam ją wyleczyli.Musiała poleżeć kilka dni na oddziale ale już wszystko jest ok.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: Stella » 11 lip 2021, o 20:00

bóle brzucha mogą mieć różną przyczynę i ważne jest aby sprawdzić skąd one się biorą. U mnie problem pojawił się gdy zaczęłam niezbyt zdrowo się odżywiać. Organizm zbuntował się i pojawił się problem z układem pokarmowym. Ból brzucha, wzdęcia i okropne zaparcia. I to właśnie z zaparciami nie mogłam sobie poradzić najdłużej. Nic nie działało. Koleżanka powiedziała mi, że ona stosowała czopki evaqu. Dałam się namówić i okazały się bardzo skuteczne. Pomogły mi pozbyć się zaparć mam nadzieje, że już na zawsze.
no avatar
User

arabika

Posty

1279

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Jak radzić sobie z bólami brzucha?

Postautor: arabika » 6 sty 2022, o 11:54

Ja również jestem zdania, że właśnie w takich sytuacjach najlepszym wyborem jest udanie się do gastrologa. Jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim skupiam się na tym, aby chodzić do właściwego specjalisty. Bardzo chwalę sobie przychodnię https://cmp.med.pl/zakres-uslug/konsult ... strologia/ gdzie wiem, że jestem pod najlepszą opieką.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 14 Queries | GZIP : Off ]