Inwestycje w lokaty w złoto.

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

abtarasew

Posty

3

Rejestracja

4 lut 2011, o 02:58

Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: abtarasew » 23 lut 2011, o 14:43

W ostatnim czasie pojawiło się sporo ofert różnych instytucji, które proponują założenie lokaty, która opiewa na sztabki złota. Kuszą bardzo wysokim oprocentowaniem na poziomie 15%. Co o tym sądzić?
Lokaty bankowe - informacje i komentarze dotyczące lokat i kont oszczędnościowych.
no avatar
User

pawciopr

Posty

3

Rejestracja

12 paź 2011, o 20:23

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: pawciopr » 13 paź 2011, o 11:46

Właśnie natrafiłem na taki interesujący projekt inwestowania w złoto z dodatkową możliwością zarabiania pasywnego. Jak chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie wiadomość.
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: wiatrak999 » 16 paź 2011, o 15:45

Nie rozumiem. Mówisz o lokacie, która opiera się na kupnie złota? W sensie, że inwestor, który świadczy lokatę kupuje złoto za tę kasę?
Nie lepiej samemu kupić złoto i zarabiać na wzrostach ceny złota?
no avatar
User

kamil389

Posty

7

Rejestracja

12 lis 2011, o 15:38

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: kamil389 » 12 lis 2011, o 15:45

witam serdecznie,


Jak zarabiać na złocie:

Złote monety i sztabki można kupić w hurtowni: http://hurtzlota.pl

Można też zarabiać na "obracaniu złotem": http://najlepszymlm.blogspot.com


pozdrawiam

Kamil
no avatar
User

Informator

Posty

18

Rejestracja

18 lis 2011, o 09:07

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: Informator » 26 mar 2012, o 10:48

Powszechnie uważa się, że złoto to bezpieczna forma pomnażania kapitału. Tak jest zapewne gdy odkryjemy złoża w ogródku, a w realiach inwestycyjnych… Owszem na czas dekoniunktury, gdy większość wycofuje swój kapitał z akcji etc. złoto to dobra alternatywa ( a jeśli ktoś to przewidzi to nawet obietnica sporego zysku), ale… czy w długim okresie nazwiecie inwestycje w złoto bezpieczną formą pomnażania kapitału,…? Ja pokusiłbym się co najwyżej o nazywanie tego bezpieczną formą alokacji kapitału, nie pomnażania…
Zapraszamy na II Kongres Wealth Management
"Jak skutecznie pomnażać i zarządzać majątkiem" - www.wealthmanagement.ipo.pl
no avatar
User

kacper212

Posty

12

Rejestracja

22 paź 2012, o 09:15

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: kacper212 » 15 lut 2013, o 21:29

Ja tam jestem zdania, że lokata lokatą ale lepiej samemu posiadać to złoto. Trochę inaczej jak w przypadku zwykłego pieniądza. Warto by kupić sztabki albo monety inwestycyjne. Np tu http://goldco.pl/ mają całkiem godziwe ceny i sporo inf na temat produktu. Często i gęsto jest to najlepsze rozwiązanie.
no avatar
User

kropla

Posty

3

Rejestracja

12 cze 2013, o 19:38

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: kropla » 12 cze 2013, o 19:46

Polecam zapoznać się z ofertą PayTrade http://www.paytrade.eu/ Aktywne inwestowanie przynosi szybkie zyski, a będąc członkiem Klubu mamy dostęp do złota w atrakcyjnych cenach i szkoleń z inwestowania, także w metale szlachetne. Zapraszam na Webinary internetowe, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 20.00 na stronie PayTrade
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: vicka » 14 cze 2013, o 23:43

No faktycznie jest tak w Pay Trade Klubowicze moją dostęp do atrakcyjnych cen złota. Mogą zakupować złoto w Mennicy Śląskiej oraz Mennicy Wrocławskiej. Za niedługo również w ofercie Pay Trade pojawi się również zagraniczna mennica.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: kolaa » 13 lip 2013, o 12:32

Ja złoto kupuję w https://mennicakrajowa.pl/ , moim zdaniem inwestowanie w złoto jest najpewniejszą inwestycją.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

monika73

Posty

20

Rejestracja

13 lip 2013, o 19:11

Lokalizacja

okolice Krakowa

Re: Inwestycje w lokaty w złoto.

Postautor: monika73 » 13 lip 2013, o 19:25

nie jestem przekonana czy złoto teraz jest najlepszym rozwiązaniem. Sądzę, że lokowanie pieniędzy w czyste złoto sztabkowe jest stabilną inwestycją, ale nie do końca dochodową. Ja zainwestuje kapitał w monety kolekcjonerskie. Mam trochę bzika na tym punkcie. Dziadek mnie zaraził i jak mam trochę wolnej gotówki to kupuję coś do mojej kolekcji. Moneta bielik od dłuższego czasu zbierałąm na tę monetę i ostatnio zasiliła moją kolekcję. Wiem, że pieniądze, które ulokowałam w niej będę mogła w przypadku czarnej godziny odzyskać. Rzadko kupuję monety nowe, bardziej mnie interesują wiekowe, ale ten bielik jakoś mnie złapał za serce :)
w życiu piękne są tylko chwile
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.072s | 12 Queries | GZIP : Off ]