Inwestowanie w dom?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

boddekk

Posty

24

Rejestracja

19 kwie 2016, o 17:40

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: boddekk » 12 lip 2016, o 21:20

Poczytajcie na tym blogu biznesowym, http://biznesonline.yolasite.com/ o wielu możliwościach zarobku, niesamowite porady dają, sami zobaczcie !
no avatar
User

krylub

Posty

5

Rejestracja

19 lut 2017, o 11:43

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: krylub » 19 lut 2017, o 12:12

Inwestowanie na pewno się opłaca, na przykład docieplenia jak zrobić nawet w bloku to mniejsze są potem opłaty za ogrzewanie.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Kleo » 27 mar 2017, o 18:50

Może inwestowanie na Forexie was interesuje? Polecam przeczytać https://www.tms.pl/forex-bonus . Bonus to niskie koszty i wsparcie ekspertów, platforma Forex to taka, która nie generuje wysokich kosztów. Taka inwestycja musi być z głową ale generuje bardzo fajną kasę.
Awatar użytkownika
User

ruberro

Posty

5

Rejestracja

13 kwie 2017, o 14:41

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: ruberro » 20 kwie 2017, o 12:29

A czy o garażu jesteście w stanie coś polecić? Ja się właśnie zastanawiam czy np. takie blaszaki byłby warte uwagi... Co o tym myślicie?
Cóż może być bardziej upokarzającego od odkrycia, iż obiekt naszej miłości nie jest jej wart?
Awatar użytkownika
User

Obon03

Posty

5

Rejestracja

13 lip 2017, o 17:27

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Obon03 » 13 lip 2017, o 17:48

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Dopóki tylko moje serce będzie bić, ty nie przestaniesz w nim żyć
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Kleo » 19 lip 2017, o 11:43

Jeśli ktoś nie czuje się na siłach kupić np dom, to czemu by nie kupić mieszkania? Ja właśnie należę do tych co wolą kupić sobie mieszkanie. Z tego co wiem, to ceny mieszkań deweloperskich nie są wygórowane, czasami w przedsprzedaży można uzyskać znacznie mniejszą kwotę za m2 niż np przy kupnie w oficjalnych sprzedażach.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Mojner » 13 sie 2017, o 21:03

Inwestycja we własny dom jest bardzo ważna dlatego warto podejść do tego z głową. Ja w zeszłym roku miałem dylemat co do ocieplenia domu dlatego poszedłem za głosem speców i postawiłem na system CARBON z Caparola. Firma ma kilkuletni staż z bagażem doświadczeń oraz bardzo pozytywne opinie tak więc wybrałem ich. System jest wzmocniony włóknem węglowym, u mnie sprawdza się idealnie - obniżył moje rachunki za ogrzewanie sporo tak więc uważam, ze to dobra inwestycja.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Eizzy » 16 paź 2017, o 13:05

Myślę że dom czy nawet sama ziemia to dość stabilny i w miarę pewny rynek. Zwłaszcza na tle wszystkich innych :)
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Mrs. Smith » 20 paź 2017, o 10:03

No trzeba jak najbardziej inwestować , ja ostatnio zaczełem inwestycję w konstrukcję techniczną budynku , zamówiłem firmę http://rw-invest.pl/przeglady-techniczn ... nkow-ceny/ . Wykonali dla mnie badania elektryczne budynków które posiadam , ponieważ bardzo się bałem o ich stan . Bardzo dobra firma . Polecam
no avatar
User

Gajowy

Posty

29

Rejestracja

19 wrz 2013, o 13:31

Re: Inwestowanie w dom?

Postautor: Gajowy » 25 lip 2018, o 10:52

Jakiś czas temu zainwestowałem w garaż na swojej przydomowej działce. Zakupiłem go w firmie Stalgar - myślę, że to była dobra decyzja, gdyż jest solidnie wykonany. Mają do wyboru wiele typów blaszaków, tak by każdy klient mógł znaleźć taki, który będzie mu pasował.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.144s | 12 Queries | GZIP : Off ]