Hotel dla zwierząt

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

ninjeta

Posty

4

Rejestracja

8 lip 2013, o 16:49

Hotel dla zwierząt

Postautor: ninjeta » 23 lip 2013, o 17:40

Odpowiedziałam ostatnio na ogłoszenie, w którym kobieta szukała prywatnej opieki dla swoich czworonogów. Skończyłam więc na wakacje z dwoma psami i kotem. Dogadują się świetnie, więc nie jest to duży problem zwłaszcza, że mam dom z ogrodem. Pomyślałam więc o takiej opiece na poważnie. Nie rzucam się na ilość, takie hotele istnieją ale zwierzaki często trzymane są w boksach i wyprowadzane dwa razy na dzień. U mnie mają się jak w domu. Czy taki biznes miałby sens? Kilka zwierzaków w domu do tego dostosowanym?
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Hotel dla zwierząt

Postautor: DC-CENTRUM » 24 lip 2013, o 10:52

Z pewnością, na poczatek zwróć uwagę jakie wymagania tego typu hotel dla zwierzaków powinien spełniać. Podejrzewam, że są to dość restrykcyjne wytyczne.
Pomimo istniejącej konkurencji można uznać ten pomysł za sensowny. Bogacące się społeczeństwo, które coraz częściej nie ma czasu na opiekowanie się swoimi pupilami jest Twoją grupa docelową.
Dodatkowo oprócz takiego hoteliku możesz pomyśleć nad jakimś spa dla takich zwierząt.
Uważam także, iż popyt na tego typu usługi będzie należał do rosnących, więc warto się taką działalnością zająć.
no avatar
User

nakamura17

Posty

5

Rejestracja

12 sie 2013, o 22:37

Re: Hotel dla zwierząt

Postautor: nakamura17 » 12 sie 2013, o 22:46

Każdy produkt i usługa traktowane są indywidualnie tak, aby w maksymalny sposób zaspokoić zapotrzebowanie Klienta.

DROGMAL oferuje:

- Wynajem znaków drogowych
- folie odblaskowe
- malowanie hal, parkingów i ścian


Oznakowanie dróg, ulic oraz placów, w tym:
- Znaki drogowe:
· poziome i pionowe
· zakazu i nakazu
· znaki informacyjne
- Podstawy drogowe
- Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego;
- Kompleksowe wykonawstwo barier drogowych wraz z montażem;
- Konstrukcje stalowe (projektowanie i montaż);
- Krawężniki, wysepki oraz azyle;
- Szyny kierunkowe;
- Słupki U-21, U-5;
- Spowalniacze, progi zwalniające;
- Pachołki, zapory, blokady, bariery oraz barierki;
- Lustra drogowe.
- Progi podrzutowe
- Progi zwalniające
- Azyle dla pieszych
- Pylony drogowe,słupki U5
- Wyspy drogowe
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Hotel dla zwierząt

Postautor: krzysztofol » 13 sie 2013, o 14:03

Moim zdaniem to może być dobry pomysł na biznes. Wiele osób jedzie na wakacje i nie wie co zrobić z własnymi zwierzakami. Taki hotel w takim wypadku jest wybawieniem.
____________________________________________________________________________________________________
Zbiorniki Adblue - technologia przyjazna naturze
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 14 Queries | GZIP : Off ]