Hosting - jaki wybrać ?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: oksana » 6 maja 2016, o 22:28

Mi osobiście bardzo dobrze układa się współpraca z https://dhosting.pl/ :) Mają bardzo prosty panel, a dodatkowo firma jest na rynku już od wielu lat i wciąz bardzo dobrze prosperuje :)
no avatar
User

PinkyBrain

Posty

10

Rejestracja

24 maja 2016, o 08:20

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: PinkyBrain » 24 maja 2016, o 09:18

Polecam S-NET dla przedsiębiorców, którzy poszukują dostawcy obsługujących duże korporacje na rynku.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: arekk » 31 sie 2016, o 09:33

Co myślicie o ofercie domen internetowych w https://domeny.pl/ ? Ja sądzę, że mają tu atrakcyjne ceny, więc szukając domen internetowych ich ofertę również warto przejrzeć. Myślę, że warto sprawdzić sobie także inne usługi przez nich oferowane.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: endrju1 » 23 wrz 2016, o 12:40

Ja bym się bardziej w stronę VPSów się kierował. Na przykład taki https://www.arubacloud.pl/ :) Z voucherem to jest nawet 60 dni testowania za darmo, dobra opcja jeśli "sprawdzamy wody" :)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: SalamonK » 6 paź 2016, o 18:21

Dobrym rozwiązaniem są tu usługi dostępne z poziomu przeglądarki, na których robi się do sklepów galerie przedmiotów np. w taki sposób opłaty abonamentowe wynoszą ok 5 zł na miesiąc z czego przy małym zapotrzebowaniu są i darmowe mozliwości korzystania z nich. To dobre, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynaą i nie na rękę im na start duże opłaty.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: Marcelus » 17 paź 2016, o 00:35

A jakie są różnice w użytkowaniu takiej darmowej wersji a płatnej? Jak zdecydować która jest potrzebna w danym momencie?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: TadekNiejadek » 18 paź 2016, o 23:28

Głównie są to sprawy kosmetyczne - czy chcesz mieć możliwość podpisu czy nie, czy jakieś tam parametry mają być widoczne. Z ważniejszych możliwości takich droższych abonamentowo będzie pojemność czy transfer, który jest najważniejszy albo ilość zdjęć, choć rozsądna firma nie wprowadzi raczej pod tym kątem ograniczeń raczej.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: Marcelus » 19 paź 2016, o 02:02

transfer to wiem, chociaz ne wiem do dziś jak się go liczy. za to nie rozumiem za bardzo czy to są naprawdę aż takie różnice między płatnym a bezpłatnym, że warto na nie dodatkowe pieniądze płacić?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: SalamonK » 19 paź 2016, o 07:53

Uważam, że powinno się po prostu zaczynać od dolnych widełek i w razie potrzeby wykupić więcej transferu, co zazwyczaj można zrobić w trakcie trwania poprzedniego pakietu bez problemu. Oczywiście można wystartować z grubej rury ale to chyba tylko jak się ma pojęcie o przewidywanych obrotach, w przeciwnym razie trochę to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Hosting - jaki wybrać ?

Postautor: TadekNiejadek » 19 paź 2016, o 10:56

I zdecydowanie masz rację. Przykładowo tu masz cennik: https://fotolister.pl/cennik ja się mieszczę w tych 9 zł niecałych, podwójnie płacić nie trzeba przecież. To nie duża oszcędność ale jak się przelecisz po ofercie esprzedaży to zobacyzsz, że za taką kwotę można wykupic cały inny pakiet usługi jakiejś jeszcze dla siebie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 12 Queries | GZIP : Off ]