Geodeta Żywiec

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Doriska

1

12 kwie 2017, o 12:03

Geodeta Żywiec

Postautor: Doriska » 12 kwie 2017, o 12:06

Usługi Geodezyjne Żywiec Łukasz Konstanty http://geodeta.zywiec.pl/ - profesjonalna obsługa geodezyjna inwestycji, mapy do celów projektowych, tyczenie i inwentaryzacja budynków, podziały działek, zachęcam do odwiedzenia strony www!
no avatar
User

arekk

212

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Geodeta Żywiec

Postautor: arekk » 18 kwie 2017, o 14:47

Jeśli chodzi o usługi geodezyjne, to znajomy poleciał mi ofertę dostępną w geodeta wołomin . Myślę, że usługi przez nich oferowane są bardzo dobre, a przede wszystkim jest to firma z doświadczeniem. Zobaczcie sami.
Awatar użytkownika
User

heban

5

8 sie 2017, o 11:55

Postautor: heban » 9 sie 2017, o 14:24

Na terenie Żywca to nie wiem, ale ten geodeta z Katowic jest bardzo dobry http://www.geolog.katowice.pl/ Co więcej, on też świetnie potrafi wskazać np. przyczynę wilgoci w domu czy popękanych ścian. Ja właśnie miałem tego typu problemy jakiś czas temu i świetnie sobie z tym wszystkim poradził :) Także jest to zdecydowanie warte uwagi :)
Wykorzystywanie ujmującej twarzy, by skłonić mężczyzn do spełniania twoich życzeń, niczym się nie różni od mężczyzny wykorzystującego siłę mięśni, by nagiąć kobietę do swojej woli. Oba te sposoby są prymitywne i oba zawodzą w miarę starzenia.
no avatar
User

bnowacka

12

17 sie 2017, o 10:52

Postautor: bnowacka » 17 sie 2017, o 10:59

Geodetów zapraszamy do współpracy z nami. Firma zajmuje się prawną ochroną nieruchomości. Chętnie nawiążemy współpracę ze specjalistami. Zapraszam do kontaktu i na stronę internetową: www.dkow.pl