Gdzie naprawić samochód?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: kcaj » 23 lip 2019, o 18:11

Naprawa to jedno. Dobry serwis to podstawa. Ale nawet jak auto nie jest popsute, to co jakiś czas coś należy przy nim zrobić. A to olej, to filtry itd. O tym pamiętamy. A czy pamiętacie o wymianie wycieraczek? My w firmie co roku we wszystkich samochodach wymieniamy. Ostatnio przerzuciliśmy się na zamienniki ale dedykowane pod dany samochód od Dipp (https://www.dipp.pl/wycieraczki-dedykowane-pm-30.html). Jakościowo nie ustępują temu, co nam ASO montowało. Cenowo jest różnica. A dla firmy to czasami ma znaczenie ;)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: RafałSek » 2 sie 2019, o 08:58

Jeżeli również potrzebujesz pewnego miejsca dla Hondy to ze swojej strony zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę serwisu HondaPlaza który moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji jeżeli chodzi o jakość przeprowadzanych realizacji, poziom obsługi oraz terminowość bo tutaj nie ma się wręcz do czego przyczepić i pomimo mijających lat nadal najważniejszy dla nich jest klient.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: dona3 » 5 sie 2019, o 15:22

W Nowogardzie naprawiam pojazd w serwisie l-service.pl/ . Pojazdy to dla nich żadna nowość, na ich naprawie znają się jak nikt inny. Powierzyłem im mechanikę samochodową, a także geometrię kół. Wykonali kawał dobrej roboty!
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: kijanka30 » 14 sty 2020, o 16:29

W Warszawie Auto-Widawski na ul.Estrady. Lepszego mechanika ciężko znaleźć.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: GimliK » 18 sty 2020, o 00:50

Jeśli chodzi o auto zastępcze, które przysługuje z polisy OC sprawcy to we Wrocławiu wynajmiecie je w http://wynajemzoc.pl/ Szybko, bezstresowo, firma nie pobiera też żadnych kaucji i nie wyznacza limitu kilometrów. Ja jestem z ich usług w 100 % zadowolony i śmiało mogę ich doradzić innym.
no avatar
User

johann

Posty

33

Rejestracja

21 wrz 2017, o 07:18

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: johann » 18 sty 2020, o 13:20

Serwis Lamborghini Śląsk to miejsce, które mogę polecić z własnych doświadczeń. Nie ukrywam, wiem doskonale ile zajmuje czasu znalezienie dobrego, kompetentnego mechanika. Trochę z żoną się naszukałem, ale na całe szczęście się udało. O dziwo nasze auta się już tak nie psują, przeglądy przechodzą. Normalnie szok, że tak można.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: rollos » 14 kwie 2020, o 20:58

Jeśli chodzi o pomoc drogową i naprawy powypadkowe to z kolei z okolic Opola doradzić mogę Centrum Pomocy Drogowej Auto Czok https://www.autoczok.pl Bardzo szybko byli na miejscu i sprawnie się wszystkim zajęli. Dzięki nim szybko miałem swój samochód a na czas naprawy dali mi auto zastępcze. Działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: agatka » 4 wrz 2020, o 09:32

A na jakie auto warto się teraz zdecydować? Przeglądałam ostatnio ofertę samochodów używanych https://www.toyota.gdynia.pl/ i zainteresowało mnie kilka pojazdów, moja siostra ma yariskę i jest bardzo z niej zadowolona, także chyba zdecyduję się na ten model.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: ress » 25 lis 2020, o 13:57

jeżeli jesteś z Katowic polecam serwis Ford, naprawiaja tam nie tylko auta marki ford, ale również inne pojazdy, chociaż specjalizują się w Fordach, bo to jest autoryzowany serwis.
no avatar
User

Johen

Posty

404

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: Johen » 19 lut 2021, o 08:09

Osobiście mogę polecić warsztat AMSerwis w Trójmieście, jeśli macie problem z turbosprężarką w aucie. Znają się na tym jak mało kto.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.311s | 15 Queries | GZIP : Off ]