Franczyza jako sposób na biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

wojek

Posty

1

Rejestracja

26 kwie 2015, o 16:50

Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: wojek » 26 kwie 2015, o 16:55

Dowiedziałem się o franczyzie http://www.teddyeddie.pl/ . Podobno bez dużych nakładów. Płaci się prowizję od sprzedanych kursów, jak się nie zarabia, nie płaci się. Czy ktoś prowadzi taki biznes?
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: moris » 31 lip 2015, o 17:40

Nie jestem przekonany do franczyznę. Jakoś nie jestem do tego przekonany. Kiedyś chciałem otworzyć zostać ajentem ale przemyślałem wszystko i stwierdziłem, że to nie ma sensu. Wolę otworzyć gabinet lekarski. Całe wyposażenie do niego znalazłem w tym sklepie. A w przyszłym tygodniu będę się starał o dotację.
Awatar użytkownika
User

pacho90

Posty

4

Rejestracja

30 lip 2015, o 16:13

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: pacho90 » 31 lip 2015, o 22:25

Z franczyzami to jest bardzo różnie. Ostatnio czytałem przejmujące historie ludzi, którzy przejechali się na żabkach i freszach. Trzeba to bardzo dobrze przemyśleć.
Miłość bliźniego nie byłaby tak utrudniona, gdyby ten bliźni nie był tak blisko.
no avatar
User

Ewa B.

Posty

16

Rejestracja

1 sie 2015, o 15:51

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: Ewa B. » 2 sie 2015, o 12:56

Z franczyzną zazwyczaj jest tak, że trzeba sporo zarobic, żeby wyjść chociaż na zero. Dlatego jestem zdania, że trzeba to dobrze przemyśleć... Z resztą tak jak każdy biznes... http://sigmapartner.pl/artykul/5-najczestszych-bledow-popelnianych-przy-zakladaniu-firmy/
Profesjonalne biuro księgowe z Lubonia, najlepszy doradca podatkowy z okolic Poznania http://sigmapartner.pl/
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: HeczkoK » 11 sie 2015, o 12:10

Franczyzę trzeba sobie dobrze przemyśleć;) z jednej strony pomysł jest dobry, bo dostaje się od razu markę, którą często zna wielu klientów, ale są też minusy;)
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: Agnieszka!99 » 13 sie 2015, o 11:13

Franczyza fajnie na papierku wygląda, ale jak jest wyżej napisane, trzeba to dobrze przemyśleć;) ja chyba wolałabym zacząć budować własną markę;)
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: lani » 20 sie 2015, o 20:45

Można na przykład spróbować uruchomić eco myjnię - http://maszynyparowe.com. Firma Detailking Polska udziela pomocy przy otwieraniu własnego biznesu w oparciu o oferowany sprzęt czyszczący i charakter świadczonych usług.
Awatar użytkownika
User

Bulwar55

Posty

9

Rejestracja

30 lip 2015, o 16:26

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: Bulwar55 » 21 sie 2015, o 22:31

Też czytałem ten artykuł o biedaprzedsiębiorcach. Wstrząsające historie. Franczyza mnie odstrasza.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: Asia22 » 23 sie 2015, o 23:06

Mnie franczyza nie do końca przekonuje;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Franczyza jako sposób na biznes

Postautor: tomekpanq » 22 wrz 2015, o 07:29

Ja właśnie uważam, że franczyza to sposób na to, aby na przykład otworzyć sobie drugą firmę. U mnie w domu tak jest, ja mam swoją firmę budowlaną, a żona otworzyła punkt w systemie MBE. Przychodzi bardzo dużo osób, zwłaszcza młodych przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z usług pocztowych albo poligraficznych. Cała franczyza jest stabilna, więc nie ma ryzyka, że się straci pieniądze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 12 Queries | GZIP : Off ]