Forex Plus500

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

emilforex

Posty

1

Rejestracja

28 wrz 2011, o 08:06

Forex Plus500

Postautor: emilforex » 28 wrz 2011, o 08:13

Witam,

Jestem tu nowym użytkownikiem ,jednak na giełdzie nie jestem nowy,działam tam już od dłuższego czasu z pozytywnymi wynikami.

Gram na platformie Plus500,dostałem tam (wtedy jeszcze 50zł bonusu na start) teraz ten bonus wynosi 75zł...bardzo mnie to zachęciło i postanowiłem,że chcę wiedzieć wszystko na temat tej giełdy,po szybkim przeskanowaniu całego działania tej platformy postanowiłem wpłacić 200zł i spróbować na większą skalę.Nie mogę narzekać wszystko mi idzie dobrze i po mojej myśli.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą na tej platformie chętnie go wprowadzę w temat krok po kroku.

Postanowiłem także postawić bloga na temat tej giełdy bo jest ona ważną częścią mojego życia.Stale go uzupełniam,dbam o niego tak,aby były na nim najświeższe informacje o Plus500.


Dodatkowo na start dostajecie 75zł.A jeżeli wykonasz rejestrację dzięki mnie,zwrócę ci twoją pierwszą wpłatę w wysokości 200zł,niezależnie czy przegrasz czy wygrasz.

Link do bloga zostawię gdyby ktoś był zainteresowany:
http://gieldaplus500.blogspot.com/

Moje gg:
8861785
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.210s | 12 Queries | GZIP : Off ]