Drukarnia wielkoformatowa

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

Ona02Z

5

18 wrz 2017, o 12:02

Re: Drukarnia wielkoformatowa

Postautor: Ona02Z » 20 wrz 2017, o 16:25

Popytaj też znajomych w tym temacie. Myślę, że znajdziesz jakieś dobre informacje.
Jak masz głupio myśleć, lepiej odpocznij
no avatar
User

Eizzy

54

23 lip 2012, o 07:12

Postautor: Eizzy » 2 lis 2017, o 08:24

Myślę, że to ma szansę wypalić :)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

138

2 paź 2012, o 06:54

Postautor: krzysztofol » 7 lis 2017, o 06:53

Openprint.

Nie jest to konkretnie drukarnia wielkkoformatowa jeśli jednak nie potrzebujecie drukować jakiegoś wielkiego baneru ale na przykład plakaty to warto będzie z ich usług skorzystać.

Mają tam bardzo korzystne ceny, poza tym znają się tam na rzeczy tak wiec powinni Wam wydrukować to co chcecie w dobrej jakośći.

Moja firma z nimi współpracuje i zlecenia realizowane są bardzo szybko.
https://www.openprint.pl/
– Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!
Ani konduktorki, ani pasażerów nie zdziwiło to, co było najdziwniejsze – nie to więc, że kot pakuje się do tramwaju, to byłoby jeszcze pół biedy, ale to, że zamierza zapłacić za bilet!
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

19

11 lis 2017, o 07:23

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:31

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej drukarni internetowej to pod tym względem jesteśmy oczywiście w stanie pomóc i doradzić na forum, ponieważ właśnie tym się zajmujemy. Wszystkie szczegóły jak i fachową pomoc znajdziecie na drukarnia-prudnik :)
no avatar
User

milena_w

116

3 lis 2016, o 11:21

Postautor: milena_w » 10 sty 2018, o 18:28

Założenie drukarni wielkoformatowej wiąże się z koniecznością zakupu profesjonalnych maszyn drukarskich. Najpopularniejsze z nich to Solvent i HP Latex, przy czym HP Latex jest nie tylko zdrowszy dla człowieka, ale i bardziej ekologiczny. Na http://www.hplatex.pl/ napisano o wszystkich jego zaletach.
Poprzednia