Dotacja na start firmy

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

Favore

Posty

16

Rejestracja

23 lut 2020, o 17:46

Re: Dotacja na start firmy

Postautor: Favore » 23 lut 2020, o 17:48

Jak sie orientowaliśmy to już tych dotacji jest coraz mniej, mało jest programów i ciężko przez to dostać, bo konkurencja spora
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Dotacja na start firmy

Postautor: malgorzata80 » 18 lip 2022, o 13:24

Jeżeli chcecie ubiegać się o dotację, to musicie mieć na uwadze że takie pismo powinno być profesjonalnie napisane, a zawarte w nich dane powinny być poprawne. Najlepiej w tym celu zglosić się do firmy: https://www.a1europe.pl/pisanie-wniosko ... je-unijne/ która odpowiada za pisanie takich wniosków.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Dotacja na start firmy

Postautor: Edward6 » 28 paź 2022, o 15:34

Przy stworzeniu działaności gospodarczej przyda się na pewno konto bankowe banku ING www.ing.pl bank który nie zawodzi. Dotacje aktulanie są wycofane, przez Covida.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Dotacja na start firmy

Postautor: stoperek » 30 maja 2023, o 08:31

W tym temacie polecam powierzyć się w ręce specjalistów którzy są biegli w sprawach dotacji. Osobiście korzystam z usług firmy https://eurolider.pl/rozliczanie-projektow/ Jest to zespół konsultantów posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach doradczych. Z ich pomocą uzyskasz stosowne dla Swojej firmy dofinansowanie. Szczerze polecam.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Dotacja na start firmy

Postautor: krystynaaa » 3 paź 2023, o 14:27

Z tego co słyszałam to dobrym rozwiązaniem jest pozyskanie finansowania . Sama posiadam własną firmę i myślałam by zdecydować się na takie rozwiązanie, tym bardziej, że natrafiłam na bardzo interesującą ofertę
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]