Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ali719

Posty

13

Rejestracja

12 wrz 2016, o 16:38

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: ali719 » 23 paź 2016, o 12:02

A skąd jesteś? Jeżeli z Opola i okolic, to oni mają piękne domy na sprzedaż http://www.technobudopole.pl/domy-na-sprzedaz.html Moje marzenie od dawna :)
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Kremowy » 25 paź 2016, o 04:31

mieszkanie jest o tyle spoko, że potem łatwo je wynająć i dorabiać tym sposobem do budżetu domowego. a jak nie dorabiać to chociaż spłacać kredyt za nie, ale potem si,ę to mieszkanie przyda nawet dzieciom będzie co dać w spadku. także myślę, że warto się zastanowić nad mieszkaniem. albo ogółem kupić coś, co pójdzie pod wynajem dla turystów od razu.te apartamenty są np do tego idealne http://www.apartamentyrowy.pl/ wrzucam je, bo akurat mieszkanie nad morzem to mi się zawsze z marzeniami z dzieciństwa będzie kojarzyło :)
no avatar
User

majewski518

Posty

3

Rejestracja

25 paź 2016, o 08:07

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: majewski518 » 25 paź 2016, o 08:15

dom dom :)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: oksana » 30 paź 2016, o 20:54

Przyznaję, że dla mnie dużym minusem w mieszkaniu jest fakt posiadania małej łazienki :) Niestety lubię jak umywalka jest duża :) A w małej łazience ciężko jest wstawić dużą, tak by nie zajmowała zbyt wiele miejsca.
no avatar
User

Mira

Posty

11

Rejestracja

31 paź 2016, o 14:43

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Mira » 31 paź 2016, o 14:50

Najlepiej jedno i drugie. Nieruchomości zawsze się opłacają. ;)
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: bizon » 31 paź 2016, o 16:38

Tak czy inaczej pomyślcie koniecznie nad kominkiem bo daje on świetny efekt. Jeśli to mieszkanie to wybierzcie taki kominek lub piec, który może być zamontowany w mieszkaniu. Bardzo dużo propozycji znajdziecie na stronie http://sklep.kominki-vector.pl/. Tam na pewno coś wybierzecie.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Unima » 1 lis 2016, o 22:28

Mira pisze:Najlepiej jedno i drugie. Nieruchomości zawsze się opłacają. ;)


no dokładnie. jak tylko możesz to najpoerw mieszkanie, a potem dom, a mieszkanie pod wynajem. to jest całkiem fajny, dochodowy biznes. potem dokupić do tego jakieś jeszcze jedno mieszkanie i też wynajmować, a jak się spłaci kredyt za nie - zostaje dużo pieniędzy do budżetu domowego :) najle[piej kupować w kurortach albo dużych miastach. takie mieszkanie jak w Rowach, polecane wyżej - ekstra byłoby mieć taki apartament ;)
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Viper » 2 lis 2016, o 11:33

Najlepiej zastanowić się co jest lepiej opłacalne finansowo. Sama niedawno miałam dylemat: dom czy mieszkanie? Możecie też zerknąć do artykułu http://noy.pl/ogloszenia-nieruchomosci- ... omosciami/, by dowiedzieć się na co zwracać uwagę czytając ogłoszenia z nieruchomościami. Mnie taka wiedza bardzo pomogła.
no avatar
User

elle26

Posty

1

Rejestracja

4 lis 2016, o 12:41

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: elle26 » 4 lis 2016, o 12:43

Ja wolę oczywiście mieszkanie i właśnie mamy zamiar sobie kupić fajne mieszkanko w Krakowie. Przeglądam mieszkania na sprzedaż Kraków centrum i jedno już mi się szczególnie spodobało. Oczywiści musi to być mieszkanie od dewelopera, a nie z rynku wtórnego.
no avatar
User

Reyes

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2015, o 13:27

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Reyes » 8 lis 2016, o 13:17

Wszystko zależy jaką ofertę konkretnie znajdziesz czy może sam coś budujesz. My się zdecydowaliśmy na mieszkanie bo akurat znaleźliśmy ciekawą ofertę na mieszkania zamość i kupiliśmy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]