Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: kowal » 19 lut 2015, o 09:20

Witam, poszukuję godnego zaufania, pracowitego zarządcy nieruchomości w Łodzi (40 mieszkań, 2100m2 powierzchni) - pełnego inwencji, działającego. Czy ktoś z Państwa byłby wstanie podzielić się opinią na temat tamtejszych firm?
no avatar
User

celina

Posty

8

Rejestracja

13 lis 2014, o 10:52

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: celina » 26 lut 2015, o 10:26

Nie mam dobrego doświadczenia z dotychczasowymi zarządcami nieruchomości. Niestety ale ciężko o uczciwą firmę. Może ktoś z Łodzi będzie umiał Ci w jakiś sposób doradzić ;)
Awatar użytkownika
User

Ryszard Melanowski

Posty

11

Rejestracja

18 wrz 2014, o 06:30

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: Ryszard Melanowski » 11 mar 2015, o 08:13

Zaliczyłem kilka osiedli w Łodzi, najlepiej wspominam to zarządzane przez Progresline, bo faktycznie dzięki nim zapanował prawdziwy porządek, plan mieli ambitny i wszystko faktycznie zrealizowali, tak więc firma ok. Wszystko zawsze było przejrzyście rozpisane, cały budżet, inwestycje itp.
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: kowal » 16 mar 2015, o 10:14

A mogę zapytać Was o cenę? Z kosztami jakiego rzędu muszę się liczyć?
Awatar użytkownika
User

Ryszard Melanowski

Posty

11

Rejestracja

18 wrz 2014, o 06:30

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: Ryszard Melanowski » 23 mar 2015, o 09:43

kowal pisze:A mogę zapytać Was o cenę? Z kosztami jakiego rzędu muszę się liczyć?


Ciężko podać jednoznaczną kwotę, ponieważ cena jest uzależniona od metrażu zarządzanych budynków oraz wykonywanych obowiązków. Najlepiej będzie jeżeli bezpośrednio skontaktujesz się z Progresline i poprosisz o indywidualną wycenę.
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: kowal » 27 mar 2015, o 08:04

Dziękuję za pomoc. W takim razie skontaktuję się nimi i zapytam o szczegóły ewentualnej współpracy. Pozdrawiam!
no avatar
User

Marysia1980

Posty

2

Rejestracja

3 sie 2015, o 13:49

Re: Dobry zarządca nieruchomość Łódź

Postautor: Marysia1980 » 3 sie 2015, o 13:52

Podpisuję się pod dobrymi opiniami na temat firmy Progresline. Na osiedlu przez nich zarządzanym mieszkamy od niedawna, ale sama firma współpracuję ze wspólnotą już od trzech lat. Wszystko działa bez zarzutu, dobry kontakt z przedstawicielami, wszelkie potrzeby mieszkańców załatwiane - w miarę możliwości oczywiście, od ręki. Ostatnim projektem jest modernizacja placu zabaw dla dzieci, wszystko idzie w dobrym kierunku. :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron