dobry program do monitoringu komputerów w firmie?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Rzeznik

Posty

5

Rejestracja

12 lis 2013, o 11:02

Re: dobry program do monitoringu komputerów w firmie?

Postautor: Rzeznik » 2 kwie 2014, o 18:16

blackspade pisze:No Ja miałem z nim styczność, nawet go sprzedawałem więc może będę mógł odpowiedzieć na Twoje pytania. Co chciałbyś wiedzieć?

Interesuje mnie to czy po zainstalowaniu aplikacja jest naprawdę niewidoczna i nikt nie będzie jej w stanie znaleźć/skasować? Boje się też, że można będzie wstrzymać bądź zablokować jej działanie na jakiś czas a tego bym nie chciał..
no avatar
User

Rzeznik

Posty

5

Rejestracja

12 lis 2013, o 11:02

Re: dobry program do monitoringu komputerów w firmie?

Postautor: Rzeznik » 2 kwie 2014, o 18:18

armani pisze:Wedle uściślenia to wiesz o tym, że jeśli zamierzasz w ten sposób kontrolować pracowników to musisz ich o tym uprzedzić. Jeśli tego nie zrobisz to pracownicy mogę wejść z Tobą na drogę sądowa.. :geek:

Armani jeśli chodzi o kwestię pracowników to zostaną uprzedzeni, nie musisz się o nich martwić. Nie chce tylko, żeby wiedzieli co i jak jest zainstalowane bo zamiast pracować zaczną się interesować innymi nieistotnymi kwestiami i wyszukiwaniem programu.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: dobry program do monitoringu komputerów w firmie?

Postautor: blackspade » 3 kwie 2014, o 08:47

Rzeznik pisze:
blackspade pisze:No Ja miałem z nim styczność, nawet go sprzedawałem więc może będę mógł odpowiedzieć na Twoje pytania. Co chciałbyś wiedzieć?

Interesuje mnie to czy po zainstalowaniu aplikacja jest naprawdę niewidoczna i nikt nie będzie jej w stanie znaleźć/skasować? Boje się też, że można będzie wstrzymać bądź zablokować jej działanie na jakiś czas a tego bym nie chciał..


To śmiało mogę powiedzieć,m ze nie masz się o co martwić. Nikt prócz Ciebie bądź osoby odpowiedzialnej w Twojej firmie za sprawy informatyczne nie będzie miał dostępu oraz nie będzie mógł jej usunąć z komputera. Zresztą jeśli cokolwiek by się działo to masz przecież raportowanie z jej działa i od szybko zauważysz, że coś jest nie tak. Aczkolwiek wydaje mi się, że taka sytuacja to tylko hipoteza i nic takiego nie powinno się przytrafić !
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: dobry program do monitoringu komputerów w firmie?

Postautor: kolaa » 15 wrz 2016, o 14:42

A może wynająć zewnętrzną firmę do obsługi informatycznej w firmie? Na serwis informatyczny milanówek dostępne jest oferta tego typu usług oferowanych przez dobrą i doświadczoną firmę. Chyba warto ofertę sobie przejrzeć.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.068s | 12 Queries | GZIP : Off ]