Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

evelajna

26

8 paź 2017, o 10:54

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: evelajna » 28 wrz 2018, o 19:11

atama w pełni się z Tobą zgadzam :) mój salon współpracuje od jakiegoś czasu z marką Monduniq i to u nich zamawiamy sprzęt i świetnej jakości kosmetyki i materiały, dodatkowym plusem jest fakt, że możemy sprzedawać detal klientom a jest to to tyle fajne, że tych produktów nie można dotać nigdzie indziej :)
no avatar
User

Hektor

5

13 wrz 2018, o 09:15

Postautor: Hektor » 1 paź 2018, o 13:49

Oczywiście profil na FB lub Insta przyda się, ale warto też zadbać o wygląd salonu i jego widoczność. Szyld nad salonem, moim zdaniem nie musi być podświetlany i jakiś baner przed salonem i w okolicy. Ja tak polepszyłem widoczność mojego salonu tatuażu. Banery zamówiłem w firmie www.copypoint.pl w której robię już zakupy od dłuższego czasu. W tej drukarni można też zamówić indywidualny projekt. Aaa i u nich też zamówiłem takie wizytówki z rabacikiem :D co jak co ale to działa na klientów.
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

41

27 lip 2018, o 07:25

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 30 paź 2018, o 10:26

Ulotki, banery a także wszelka forma reklamy internetowej będzie wskazana i tutaj polecam nawiązać współpracę z dobrą drukarnią, w tym celu zerknijcie na drukarnia-panda.pl zapraszamy :)
Poprzednia