Dłużnik

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Dłużnik

Postautor: Lasiczka » 27 mar 2017, o 17:47

Ja się zgłaszałam do biura Business Intelligence Agency jest to biuro detektywistyczne z Katowic, wspomagają działania prawne jeśli chodzi o odzyskanie należności i są naprawdę skuteczni.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Dłużnik

Postautor: Kremowy » 10 kwie 2017, o 18:33

moja znajoma ma teraz bardzo duży problem z dłużnikiem, chodzi zestresowana i nie wie co ma robić. Wcale nie jest to takie proste jak może się wydawać. Podam jej to biuro Business Intelligence Agency, niech zadzwoni zapyta jak to wygląda, bo jak na nią patrzę to po prostu jest mi jej szkoda.
Awatar użytkownika
User

ruberro

Posty

5

Rejestracja

13 kwie 2017, o 14:41

Re: Dłużnik

Postautor: ruberro » 17 kwie 2017, o 11:56

Larry pisze:Trzeba gościa trochę "postraszyć", a jak nie wyjdzie polubownie to się do firmy odpowiedniej zwrócić


Co masz na myśli przez straszenie? Zabrzmiało dość groźnie.
Cóż może być bardziej upokarzającego od odkrycia, iż obiekt naszej miłości nie jest jej wart?
no avatar
User

bnowacka

Posty

12

Rejestracja

17 sie 2017, o 10:52

Re: Dłużnik

Postautor: bnowacka » 23 sie 2017, o 14:06

Jeżeli chodzi o problemy z dłużnikami i ściąganiem należności to gorąco polecam Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - bardzo dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy. Pomagają nie tylko w temacie wierzytelności, ale również świadczą na szeroką skalę pomoc prawną, pomagają obniżyć opłatę adiacencką oraz opłatę planistyczną, a także zajmują się egzekwowaniem odszkodowania spowodowanego wywłaszczeniem.
Awatar użytkownika
User

sefor

Posty

5

Rejestracja

2 wrz 2017, o 18:10

Re: Dłużnik

Postautor: sefor » 6 wrz 2017, o 07:07

Ja się niekoniecznie na tym znam. W związku z tym raczej nie będę mógł pomóc...
(…) fakty bowiem to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie.
Awatar użytkownika
User

SIWY80

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 08:04

Re: Dłużnik

Postautor: SIWY80 » 12 paź 2017, o 15:29

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie za ich przekazanie. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Jeśli będziesz szedł przez świat w poszukiwaniu doskonałości, znajdziesz doskonałość. Jeśli będziesz poszukiwał problemów, napotkasz problemy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]