dlaczego garnki i tace potrzebują osobnej zmywarki?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Pomelo

Posty

3

Rejestracja

20 kwie 2021, o 17:32

dlaczego garnki i tace potrzebują osobnej zmywarki?

Postautor: Pomelo » 29 kwie 2021, o 09:39

To pytanie do osób które pracowały - i może nadal pracują - w gastronomii.
Oczywiście 3mam kciuki, żeby już Was więcej nie zamykali :arrow: Ale przeglądając wyposażenie, jakie stosuje się w restauracjach, nie mogę zrozumieć pewnej rzeczy. Przecież wszelkie gary, patelnie, tacki czy patery w domu myje się razem z pozostałymi naczyniami, talerzami i sztućcami. A w lokalach gastronomicznych nie, bo zmywarki są wąsko wyspecjalizowane.
Kto to wyjaśni?!?
no avatar
User

Pomelo

Posty

3

Rejestracja

20 kwie 2021, o 17:32

Re: dlaczego garnki i tace potrzebują osobnej zmywarki?

Postautor: Pomelo » 6 maja 2021, o 06:12

Posłużę się przykładem
Otóż do jednego typu zmywarek wkłada się tylko garnki albo tacki. Ewentualnie wspomina się jeszcze na https://restoquality.pl/zmywarka-gastro ... nkow-i-tac o koszach na pieczywo. Ale talerze, sztućce - już nie. Kto wie, skąd taka specyficzna budowa i zakres zastosowań?!?
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: dlaczego garnki i tace potrzebują osobnej zmywarki?

Postautor: pankracy » 4 paź 2021, o 19:52

Zmywarki przemysłowe są tak skonstruowane, żeby domywać najbardziej zapieczony brud i zapewniać pełną higienizację. To dlatego to nie może być sprzęt z przypadku. Dla tych, którzy szukają zmywarki gastronomicznej, polecam producenta Winterhalter. Nie wiem, czy kojarzycie tę markę ale wiele osób, które prowadzą restauracje, bistro, kawiarnie etc. ją poleca. Sprzęt topowy, najwyższej jakości, o doskonałych parametrach. Jakość przez duże J.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.065s | 12 Queries | GZIP : Off ]