Dach

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Dach

Postautor: Roku88 » 7 wrz 2020, o 18:36

Hej. Zastanawiam sie nad hydroizolacja dachu. Rozwazam wspolprace z dachy płaskie Zawadzki Myslicie ze to dobry wybor? Moze ktos z was juz z nimi pracowal? Pozdrawiam.
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Dach

Postautor: RafałSek » 13 lis 2020, o 10:18

W mojej ocenie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez topowych producentów i to głównie w zakresie dachówek ceramicznych oraz cementowych, które moim zdaniem są najlepszą opcją w zakresie pokryć dachowych. W naszym przypadku wybór padł na propozycje przygotowane przez Braas to chyba nie ma co się dłużej zastanawiać. Tym bardziej, że będziecie mogli liczyć na ich 30 letnią gwarancję i trwałość dachu na okres 100lat.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Dach

Postautor: stoperek » 8 wrz 2021, o 00:20

Sprawdź sobie ofertę firmy https://kedziorahydroizolacje.pl/
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Dach

Postautor: Nardel » 13 wrz 2021, o 03:50

Jeśli szukacie dobrej firmy, która wykona wam dach z wiązarów, to polecam Binder Projekt z Włocławka. Zajmą się wszystkim kompleksowo, sprawnie i profesjonalnie. Od lat zajmują się takimi konstrukcjami, mają doświadczenie, wiedzę i świetne podejście do klienta. Robili dach u nas i u moich teściów. Wszystko poszło sprawnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron