Czy mysleliście kiedyś...

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Czy mysleliście kiedyś...

Postautor: Fards » 14 sty 2016, o 22:58

zeby wyjechac za granice, zamiast szukac roboty w Polsce? Zarobki są tutaj dosłownie śmieszne, w takich Niemczech czy Holandii masz 2-3 razy więcej co najmniej Tak sie zastanawiam, jakie jest wasze podejscie: zostać tu za marne pieniądze, czy porzucić kraj dla wiekszych?
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Czy mysleliście kiedyś...

Postautor: Lasiczka » 15 sty 2016, o 11:07

Tak, to jest prawda. Mój narzeczony siedzi już drugi rok w Holandii, pojechał sobie z Eurokontaktem, kasy jest znacznie wiecej, ja sie teraz zastanawiam, czy nie jechać do niego.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Czy mysleliście kiedyś...

Postautor: WaldekR » 15 sty 2016, o 12:14

Nie wyobrażam sobie zostawić tutaj rodziny a przecież wszystkich nie zabiorę. Widuję się z nimi dosyć często i nie mam na myśli tylko żony i dzieci ale też starszych rodziców, dziadków, braci, kuzynów...
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Czy mysleliście kiedyś...

Postautor: Diana21 » 19 sty 2016, o 02:20

Czasem się nad tym zastanawiałam, ale wolałabym nie wyjeżdżać, przynajmniej nie na stałe;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.071s | 12 Queries | GZIP : Off ]