Części samochodowe

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Części samochodowe

Postautor: cyryl18 » 16 kwie 2019, o 12:13

Wały napędowe zamówiliśmy bezpośrednio od producenta, a mianowicie Metcorp https://walynapedowe.eu/ , których jakość polecono nam jakiś czas temu. I był to bardzo dobry wybór, gdyż aktualnie możemy dysponować niezwykle porządnymi i charakterystycznymi zamiennikami, dzięki którym nasze pojazdy wciąż są w stanie poruszać się.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Części samochodowe

Postautor: dona3 » 15 maja 2019, o 09:37

W niektórych pojazdach przydatne mogą się okazać wały napędowe. Przede wszystkim mam na myśli te ciężarowe. Zamienniki najlepiej kupować ze sprawdzonego i zaufanego źródła. My na przykład zaopatrywaliśmy się z www.walynapedowe.eu
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Części samochodowe

Postautor: Konek » 6 wrz 2019, o 07:44

Myślę, że w takim razie warto abyś też w zakresie części samochodowych oraz akcesoriów zwrócił uwagę na propozycje z oferty producenta Visee, który posiada kilka naprawdę ciekawych propozycji co do modeli jak Aquatec oraz VarioClip które są w mojej opinii jak za takie pieniądze bardzo dobrze wykonane, do tego z trwałą mieszanką gumową i porządnym metalowym mocowaniem, które trzyma je stabilnie.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Części samochodowe

Postautor: Kleo » 19 lis 2019, o 18:10

Ja szukam najczęściej części samochodowym w internecie, tam wybór jest najlepszy. Byłam w kilku sklepach stacjonarnych i niestety nie było takiego wyboru. Najbardziej zadowolona jestem z https://www.dipp.pl/ , mają super jakość wycieraczek, nic się nie psuje, są wytrzymałe i do tej pory je użytkuje.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

488

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Części samochodowe

Postautor: Pawełdyg » 10 gru 2019, o 22:02

Ktoś tu pytał o dobre oleje itd. To w sklepie Petrostar - mają wszystkie rodzaje, więc można sobie na spokojnie dobrać. A cenowo też rozsądnie. A jak ktoś mieszka w okolicach Warszawy to nawet można podjechać do nich bo stacjonarnie tez sprzedają
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Części samochodowe

Postautor: dona3 » 12 gru 2019, o 15:38

Jeśli chodzi o części do samochodu ciężarowego to zdecydowanie warto zainteresować się ofertą attruck.pl . Zamówiłem sporo podzespołów bezpośrednio od nich, służą jako zamienniki idealne. Dla mnie to strzał w 10! W dodatku ceny są atrakcyjne.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

488

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Części samochodowe

Postautor: Pawełdyg » 27 gru 2019, o 07:08

Teraz jest fajnie bo jest łatwy dostęp do takich rzeczy, na internecie da się znaleźć wszystko. Ja też mam sprawdzony sklep Petrostar - i tam całą chemię samochodową i akcesoria samochodowe tam kupuje. Mają i stacjonarne sklepy w Warszawie jak i online :)
no avatar
User

warszawa88

Posty

92

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Części samochodowe

Postautor: warszawa88 » 22 sty 2020, o 10:13

Zgadzam się z Tobą.Obecnie mamy ułatwioną sprawę, bo rzeczywiście wszystko da się znaleźć w internecie. :) Jeśli chodzi o części samochodowe to w sklepie https://www.car-line.org.pl/ kupowaliśmy ostatnio kilka rzeczy w fajnej cenie. :)
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Części samochodowe

Postautor: dona3 » 28 sty 2020, o 13:11

Mój samochód potrzebował nowych wałów napędowych. Ich znalezienie było problematyczne, ale wreszcie się udało - z pomocą walynapedowe.eu . Pojazd znów śmiga jak trzeba, powiedziałbym nawet że jak nowy - dokładnie tego było nam trzeba. Bardzo udany zakup.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Części samochodowe

Postautor: tomekB » 10 mar 2020, o 00:20

Jeśli chodzi o oświetlenie do wszystkich modeli samochodów, żarówki, lampy do tablicy rejestracyjnej, żarniki, czujniki parkowania, ringi czy lampy robocze to zerknijcie sobie na ofertę sklepu internetowego https://sklep-otoparts.pl/ Mają szeroki wybór produktów i fajne ceny, także gwarantuję, że wam się spodobają.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]