Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

HouseEssence

Posty

1

Rejestracja

9 lut 2011, o 13:34

Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: HouseEssence » 9 lut 2011, o 13:35

Consilium Bonum Sp. z o.o. jest wiodącą Firmą na polskim rynku, która zajmuje się dochodzeniem odszkodowań z zakresu odpowiedzialności cywilnej (OC sprawcy wypadku), a świadczone przez Nas usługi obejmują szkody powstałe m.in. wskutek:

- wypadków komunikacyjnych,
- wypadków przy pracy,
- wypadków w gospodarstwie rolnym,
- wypadków wyrządzonych przez zwierzęta,
- wypadków powstałych w wyniku zaniedbań, np. :
• nieodśnieżone chodniki,
• nierówności na drogach i chodnikach itp.,
- szkód majątkowych

Celem Naszej działalności jest być unikatowym, nie tylko poprzez należyte traktowanie klienta, ale poprzez uzyskanie dla Niego możliwie jak najwyższego i satysfakcjonującego odszkodowania.
Naszym priorytetem jest pomoc osobą poszkodowanym, gdyż to właśnie te osoby są dla Nas najważniejsze i to One zasługują na godną reprezentację na najwyższym poziomie.

Zakres naszych działań obejmuje dochodzenie roszczeń z tytułu :

- zadośćuczynienia za doznaną krzywdę,
- zadośćuczynienia po stracie osoby najbliższej,
- stosownego odszkodowania po stracie osoby najbliższej,
- zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji, transportu,
- zwrotu utraconych zarobków,
- zwrotu zniszczonych w wypadku rzeczy,
- rent wynikających z utraconych dochodów,
- rent z tytułu śmierci osoby najbliższej,

Jeśli czujesz ,że jesteś w jakiś sposób poszkodowany po prostu skontaktuj się z Nami i powierz swój problem fachowcom z długoletnim doświadczeniem.

Pamiętaj, iż to Twoje dobro jest dla Nas najważniejsze!

Kontakt :
tel./fax: 81 532 27 01 lub 517–257–572

e-mail : pomoc@consiliumbonum.eu , pomoc@pomocprawna24.eu

Adres strony internetowej : www.consiliumbonum.pl
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: Kocica » 4 sty 2014, o 09:29

W sumie to nie słyszałam o takiej firmie, ale ofertę przeczytałam:)
Akurat poszukuję jakiejs firmy, która pomoże uzyskac odszkodowanie wyższe niż zaproponował ubezpieczyciel, ale na razie w zestawieniu najlepiej wypada mi Votum (http://www.votum-sa.pl/), zwłaszcza, że znajomi kiedyś też z ich usług korzystali i było ok.
No ale zobaczymy, zobaczymy:)
no avatar
User

Tuzix11

Posty

17

Rejestracja

30 gru 2013, o 07:59

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: Tuzix11 » 3 mar 2014, o 09:28

Mi jak pracowałem jeszcze sezonowo za granicą w Holandii pomogła z ubezpieczeniem od wypadku komunikacyjnego firma - http://www.interclaims.com.pl/. Udało się pieniądze odzyskać i wzięli tylko 10% prowizji, które i tak zwrócił ubezpieczyciel.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: sewery » 10 cze 2014, o 07:08

Jeśli chodzi o odszkodowanie za wypadek to rzeczywiście kwestią zasadniczą jest wybór odpowiedniej firmy, która specjalizuje się w tej dziedzinie i pomoże umiejętnie wypełnić wniosek. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić MK-Finanse.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: kolaa » 15 lip 2014, o 15:24

Sprawdźcie firmę odszkodowania email : odszkodowania.waldek@gmail.com tel. 511 855 059 . Profesjonalna firma oferującą dodatkowe odszkodowania oraz pomoc osobom poszkodowanym.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: mariolka00 » 18 lip 2014, o 17:12

Dobrze wiedzieć, że są takie firmy co w razie problemów z ubezpieczycielami nas wspomogą :) Ja od siebie dołożę jeszcze http://kancelaria-pionier.pl/oferta zajmują się wszelkiego rodzaju wypadkami, błędami i egzekucją odszkodowań.

Niestety prawie wszystkie sprawy dotyczące ubezpieczycieli kończą się przedstawieniem zaniżonego odszkodowania i możemy albo to sobie odpuścić, albo walczyć. Zachęcam by nie odpuszczać może kiedyś dojdziemy do jakiś standardów :)
no avatar
User

batman

Posty

7

Rejestracja

24 lip 2014, o 11:26

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: batman » 3 lis 2014, o 18:30

Ja ostatnio słyszałam, że w Łodzi ta kancelaria http://meritumodszkodowania.pl/ specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań po wypadkach samochodowych. Podobno Pani Agnieszka Mikołajczyk jest najlepsza i pomogła już wielu ludziom. Mój znajomy jakiś czas temu miał wypadek i mówił że chce się do niej zgłosić bo sprawca wypadku nie chce wypłacić pieniędzy.
no avatar
User

olivka

Posty

8

Rejestracja

28 lip 2014, o 17:32

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: olivka » 14 lis 2014, o 21:56

U nas w Poznaniu bardzo dobrą opinię ma Pan Rafał Sangowski z http://www.sangowski.com/ Pomógł już nie jednej osobie w odzyskaniu pieniędzy od ubezpieczyciela. Zastanawiam się dlaczego firmy mają takie problemy z wypłacaniem pieniędzy. Nie ogarniam tego.
Awatar użytkownika
User

WindyPVof

Posty

6

Rejestracja

16 gru 2014, o 08:34

Lokalizacja

Polska

Consilium Bonum Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: WindyPVof » 9 sty 2015, o 14:34

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody. Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie
KONSULTACJE BEZPLATNE
TEREN RP

NIE POBIERAMY ODSZKODOWAN NA KONTA WŁASNE
.... i tak warto żyć... facebook
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Postautor: master » 29 gru 2016, o 22:01

Poczytajcie sobie tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/120686 opinie o EuCO. Myślę, że jest to jedna z niewielu firm, którym warto zaufać. Mają wielu zadowolonych klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.134s | 12 Queries | GZIP : Off ]