Co zrobić po wypadku bliskiej osoby..

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

MarMusznik

Posty

2

Rejestracja

15 lis 2021, o 13:47

Co zrobić po wypadku bliskiej osoby..

Postautor: MarMusznik » 2 gru 2021, o 11:33

Wiadomo to przykry moment, ale kilka osób mówi aby od początku starać sie o odszkodowanie za taki wypadek.. Na szczęście nic poważnego mi się nie stało... ale skoro pojawia się okazja, to nie zaszkodzi wycisnąć maksimum z tego, co mi jako ofierze "się należy". Nie ja pierwszy i nie ostatni tak postępuję, poza tym pewne rzeczy dalej mnie bolą... No i co zrobić, do kogo się zwrócić
EDIT
Może fachowcy z https://codex.org.pl/odszkodowania/odsz ... c-siostry/ pomogą mi wycisnąć z tego maksimum? Ktoś mi polecił ich "pocztą pantoflową" - jak ktoś korzystał z ich usług, to niech krótko napisze czy warto się do nich zgłaszać!
no avatar
User

Donata1999

Posty

215

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: Co zrobić po wypadku bliskiej osoby..

Postautor: Donata1999 » 12 sty 2022, o 11:23

Nie jest ważne czy przykry czy nie przykry, ale skoro płaciłes składki ubezpieczeniowe to ci się nalezy jako rekompensata za poniesione straty. A jak ubezpieczyciel celowo zaniża sumę odszkodowania to istnieją takie firmy jak Casus które zajmują się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych i mają na tym polu prawie same sukcesy.
no avatar
User

Firek90

Posty

1

Rejestracja

9 sie 2022, o 15:42

Re: Co zrobić po wypadku bliskiej osoby..

Postautor: Firek90 » 9 sie 2022, o 15:45

Wiadomo, że śmierć najbliżej osoby to straszna tragedia i nie każdy ma głowę do organizacji pogrzebu. Mogę Ci polecić zakład pogrzebowy https://mojaniol.pl. To idealny wybór dla osób, które są w żałobie i chcą zorganizować godne pożegnanie dla swoich bliskich.
no avatar
User

podlogi999

Posty

27

Rejestracja

27 cze 2022, o 23:39

Lokalizacja

Kalisz

Re: Co zrobić po wypadku bliskiej osoby..

Postautor: podlogi999 » 9 sie 2022, o 16:37

Jest to na pewno ciężkie przeżycie i cięzko się po tym pozbierać, ale trzeba sobie jakoś poradzić, niestety.

_________________
Klimatyzacja Warszawa
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]