Co wybrać do biura??

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Cysiekk83

Posty

5

Rejestracja

28 cze 2023, o 09:29

Co wybrać do biura??

Postautor: Cysiekk83 » 23 paź 2023, o 22:13

Witajcie! Dzisiaj chciałbym poruszyć temat mebli biurowych. Zastanawiam się, gdzie można znaleźć meble biurowe, które będą jednocześnie funkcjonalne i stylowe. Macie jakieś sugestie odnośnie sklepów lub producentów? A propos, ostatnio zainteresowałem się fotografią i zacząłem uczyć się podstawowych technik. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii? :geek:
no avatar
User

Olek90

Posty

87

Rejestracja

24 mar 2022, o 16:25

Re: Co wybrać do biura??

Postautor: Olek90 » 31 paź 2023, o 09:54

Ostatnio zakupiłem kilka mebli do biura w sklepie www.jardwaw.pl, i jestem zachwycony. Skorzystałem również z ich usługi aranżacji biura, która bardzo mi się przydała :)
no avatar
User

Cysiekk83

Posty

5

Rejestracja

28 cze 2023, o 09:29

Re: Co wybrać do biura??

Postautor: Cysiekk83 » 4 lis 2023, o 22:13

Cysiekk83 pisze:Witajcie! Dzisiaj chciałbym poruszyć temat mebli biurowych. Zastanawiam się, gdzie można znaleźć meble biurowe, które będą jednocześnie funkcjonalne i stylowe. Macie jakieś sugestie odnośnie sklepów lub producentów? A propos, ostatnio zainteresowałem się fotografią i zacząłem uczyć się podstawowych technik. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii? :geek:


a oni byliby spoko opcją? https://zbyszynskimeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/ jak myślicie?
Awatar użytkownika
User

harvey.evangeline

Posty

1

Rejestracja

6 gru 2023, o 11:09

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Re: Co wybrać do biura??

Postautor: harvey.evangeline » 6 gru 2023, o 11:14

Urządzając własne biuro warto jest zadbać o to, aby wybierane przez nas meble były jak najbardziej ergonomiczne, ale także eleganckie, bo w końcu to nasze biuro jest wizytówką naszej firmy, gdzie często zapraszamy naszych potencjalnych klientów. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby wybrane przez nas biurko było jak najbardziej dopasowane do naszych potrzeb, ale także eleganckie i reprezentacyjne, a krzesło wygodne i wspierające nasz kręgosłup.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1622

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Co wybrać do biura??

Postautor: krystynaaa » 13 kwie 2024, o 10:05

Można też jednak sprawdzić https://www.groupeuroservice.pl/ . Zauważyłam, że ich oferta jest bardzo atrakcyjna, a co najważniejsze, ceny usług nie wydają się być zbyt wysokie.
no avatar
User

leczka99

Posty

59

Rejestracja

7 cze 2022, o 13:18

Re: Co wybrać do biura??

Postautor: leczka99 » 15 kwie 2024, o 18:46

Tutaj jest cały wybór mebli do biura i osobna kategoria - https://zona-design.pl/meble/biurowe/ więc może coś dobierzesz sobie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 14 Queries | GZIP : Off ]