Co na przeziębienie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: krystynaaa » 3 gru 2021, o 20:06

Czy znacie jakieś dobre i sprawdzone domowe sposoby na zatkany nos . U mnie niestety dosyć często był problem z zatkanym nosem, od przeziębienia jak i alergii, więc zawsze starałam się jednak na początku ratować domowymi sposobami
no avatar
User

Donata1999

Posty

215

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: Donata1999 » 6 cze 2022, o 11:45

Przy przeziębieniu najlepsze co możesz zrobić to wykonywać inhalacje, które rozrzedzą katar, ułatwią oddychanie, oczyszczą drogi oddechowe. Dobrym i do tego tanim inhalatorem jest Ixellence Neb Classic https://genexo.pl/produkt/inhalator-ixe ... b-classic/ - inhalator kompresorowy do nebulizacji wszystkimi preparatami przeznaczonymi do terapii wziewnej.
no avatar
User

Maltazar90

Posty

1

Rejestracja

26 cze 2022, o 10:29

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: Maltazar90 » 26 cze 2022, o 10:41

Najgorszym problemem dla każdego rodzica jest przeziębienie i katar u małego dziecka. Niestety maluszek nie umie wydmuchać nosa, dlatego aby zapewnić mu swobodne oddychanie podczas kataru warto skorzystać z nowoczesnych urządzeń takich jak aspirator do nosa. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie https://helpmedi.com.pl/kategoria-produktu/ciaza-i-dziecko/.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: tenderm » 3 paź 2022, o 10:03

Jeśli przy infekcjach męczy Cię nawracający katar sięgnij po wodę morską, która nawilży śluzówkę Twojego nosa i tym samym zapobiegnie rozwoju dalszego stanu zapalnego. Polecam stosować ją nawet profilaktycznie, to w pełni naturalny preparat.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: krystynaaa » 28 sty 2023, o 16:47

Właśnie nie tak dawno pojawiła się wydzielina z nosa u dziecka mojego i sama szukałam informacji w jaki sposób mogę mu ulżyć
no avatar
User

evelajna

Posty

130

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: evelajna » 2 mar 2023, o 11:17

Podczas przeziębienia zwykle dokucza nam też bardzo uciążliwy, zatykający nos katar. W takich sytuacjach sprawdza się na pewno woda morska do nosa, która go oczyszcza a przez to udrażnia, oddychanie staje się dużo łatwiejsze :)
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: atama » 27 kwie 2023, o 12:29

najgorsze w katarze jest to, że tak szybko wysusza śluzówkę nosa co z kolei powoduje ból, pękanie naczynek itd. Dlatego podczas kataru tak istotne jest odpowiednie i regularne nawilżanie śluzówki nosa. Tu przyda sie na pewno porządna woda morska, ta z Apteo jest bardzo skuteczna a do tego niedroga.
no avatar
User

psikus

Posty

109

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: psikus » 23 wrz 2023, o 09:21

Sezon przeziebień osobiście uważam za otwarty :( także u mnie w tym tygodniu non stop środki przeciwbólowe, krople do nosa i inhalacje :( plus oczywiscie sanprobi ibs jako osłona przy tabletkach niesteroidowych
no avatar
User

KasjuszMag

Posty

62

Rejestracja

29 sty 2024, o 18:12

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: KasjuszMag » 5 lut 2024, o 12:02

Syrop na suchy kaszel to skuteczny sposób na łagodzenie uciążliwych objawów towarzyszących infekcjom dróg oddechowych. Formuła syropu została zaprojektowana tak, aby skutecznie nawilżać błonę śluzową gardła, co przynosi ulgę i pomaga w szybszym powrocie do zdrowia.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Co na przeziębienie?

Postautor: krystynaaa » 16 kwie 2024, o 08:39

Na pewno dużym problemem jest zatkany nos u dziecka bez kataru . Ostatnio odkryłam stronę internetową, która oferuje wiele przydatnych informacji na ten temat. Może warto się z nią zapoznać, jeśli borykasz się z podobnymi dolegliwościami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 12 Queries | GZIP : Off ]