Co kupicie na dzień ojca?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Co kupicie na dzień ojca?

Postautor: Pharmacy » 5 maja 2017, o 15:51

Mój tata uwielbia wędkować. Postanowiłem na prezent kupić mu przynęty na zapas, przeglądam "kuchnia karpia" i nie wiem jakie kulki haczykowe będą najlepsze. Na co będą brały ryby najlepiej?
no avatar
User

bcha

Posty

8

Rejestracja

30 kwie 2017, o 06:51

Re: Co kupicie na dzień ojca?

Postautor: bcha » 9 maja 2017, o 12:52

Nie mam pojęcia o wędkowaniu, ale wydaje mi się, że może warto czasem wyjść z szablonu i poszukać czegoś szalonego na prezent? Teraz są spore możliwości, w internecie wszystko można znaleźć, są nawet specjalne strony z ofertami, takie jak na przykład prezentmarzen.com
no avatar
User

garniko

Posty

7

Rejestracja

18 maja 2017, o 08:06

Re: Co kupicie na dzień ojca?

Postautor: garniko » 18 maja 2017, o 08:34

Mój ojciec uwielbia gotować. Niestety w domu mieliśmy naczynia do gotowania słabej jakości. Od kiedy kupiłem mu exito garnki to nie wychodzi z kuchni tylko cały czas coś tam tworzy.
no avatar
User

stoperek

Posty

3646

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Co kupicie na dzień ojca?

Postautor: stoperek » 4 wrz 2023, o 12:13

Wiele wysokiej jakości trunków sprawdzających się idealnie na każdą okazję znajdziecie w https://www.taniahurtownia.pl/ To miejsce daje swoim klientom możliwość wyboru interesującego go alkoholu w bardzo korzystnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu. Proponowana przez nich oferta wzbogacona jest o luksusowe trunki, wódki ozdobne dobre na prezent, bankiet czy też wesele. Koniecznie zajrzyjcie do tego miejsca.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron