Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

janusz

Posty

1

Rejestracja

5 paź 2012, o 12:11

Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: janusz » 5 paź 2012, o 12:15

Ostatnimi czasy czytam bardzo wiele pozytywnych komentarzy na temat oferty strony www.pozyczka-24h.pl (pomagają w zdobywaniu pożyczek od 300 do 120 000 zł). Z tego co widzę dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi. Patrząc na ich kalkulatorek oferta wydaje się bardzo korzystna. Myślę żeby także skorzystać z ich usług. Korzystał ktoś z nich?
no avatar
User

korek

Posty

6

Rejestracja

5 paź 2012, o 22:04

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: korek » 5 paź 2012, o 22:07

Ja korzystałem, a konkretnie z ich kredytu na samochód (i to niedawno, bo raptem pół roku temu). Miałem pecha bo w moim aucie było zwarcie instalacji elektrycznej i samochód się spalił. Ubezpieczenie niewiele pokryło i nie miałem kasy na nowy samochód. Banki o dziwo też nie chciały udzielić mi pożyczki, mimo, że nigdy nie miałem zaległości. Zgłosiłem się do Centrum Pożyczek i na szczęście szybko mi pomogli, kredyt po 2 dniach był mój. Dlatego też jeśli idzie o mnie, to ja jestem z nich zadowolony.
no avatar
User

graczyk

Posty

2

Rejestracja

8 paź 2012, o 20:18

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: graczyk » 8 paź 2012, o 20:22

Ja także mogę mogę mówić o nich wyłącznie pozytywnie. Żona w tym roku odeszła na emeryturę, więc chciałem jej zrobić prezent na wakacje i zabrać do ciepłych krajów. Pieniędzy tyle nie miałem, więc zwróciłem się do Centrum Pożyczek o kredyt gotówkowy i otrzymałem go w kilka dni. Żona do tej pory często znajomym wspomina jak to było w Tunezji, a ja sobie spokojnie spłacam niewielkie raty. To na pewno była dobra decyzja.
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: rachman » 10 paź 2012, o 15:11

Co to autoreklama i dialog ze sobą? :) posty samych nowo zarejestrowanych... a może tej samej osoby?
no avatar
User

korek

Posty

6

Rejestracja

5 paź 2012, o 22:04

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: korek » 13 paź 2012, o 14:43

Czy fakt, że jestem od niedawna w serwisie wyklucza mnie z możliwości wypowiadania się w tematach, o których mam pojęcie? Chyba nie :)
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: rachman » 13 paź 2012, o 19:54

Nie no spokojnie :) Po prostu 3 pierwsze wypowiedzi to nowi użytkownicy i każdy zachwalający w podobny sposób, że aż samo się prosiło o komentarz ;) ale może przypadek hehe
no avatar
User

megi12

Posty

26

Rejestracja

17 kwie 2012, o 12:33

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: megi12 » 19 paź 2012, o 21:52

Kredyt gotówkowy
Profi Credit
• Do 10 000 zł
• Minimum formalności
• Bez sprawdzania historii kredytowej w BIK
• Wysoka przyznawalność
http://msystem.systempartnerski.pl/pozy ... nkowe.html
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: Urban30 » 5 lis 2012, o 10:48

Ja tej firmy u góry nie znam, ale nie wykluczam - gdybym potrzebował wziąć pożyczkę poza bankiem, to pewnie najpierw zerknąłbym na jakieś porównania marż i odsetek jak tutaj:
http://pozabankowiec.pl/807/pozyczki-bez-bik-ranking/ (pożyczki bez biku)
i dopiero po przeanalizowaniu zdecydował która mi się najbardziej opłaca.
Jeśli chodzi o kasę, to nie mam sentymentów ze musi być firma A czy B - wezmę tam, gdzie mniej ze mnie zedrą
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

megi12

Posty

26

Rejestracja

17 kwie 2012, o 12:33

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: megi12 » 4 gru 2012, o 21:35

Kredyty-chwilówki
Vivus

• pierwsza pożyczka z 0 oprocentowaniem
• natychmiastowa decyzja o udzieleniu pożyczki
• pieniądze na koncie nawet w 15 min. od decyzji
• cały proces pożyczkowy on-line - nie wychodząc z domu
http://www.mfinanse24.pl/
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Centrum pożyczkowe pozyczka-24h.pl

Postautor: green » 13 lut 2013, o 19:09

graczyk pisze:Ja także mogę mogę mówić o nich wyłącznie pozytywnie. Żona w tym roku odeszła na emeryturę, więc chciałem jej zrobić prezent na wakacje i zabrać do ciepłych krajów. Pieniędzy tyle nie miałem, więc zwróciłem się do Centrum Pożyczek o kredyt gotówkowy i otrzymałem go w kilka dni. Żona do tej pory często znajomym wspomina jak to było w Tunezji, a ja sobie spokojnie spłacam niewielkie raty. To na pewno była dobra decyzja.

A ja tego szczęścia nie miałam - raty sobie spłacam...ale nie są one niewielkie i do tej pory "czka"mi się pomysł wzięcia w ogóle tak drogiej pożyczki , znalazłam w internecie http://blog.ipozwy.pl/2012/12/pozew-przeciwko-ustawodawcy_28.htmlzamierzam dołączyć do tej inicjatywy, uważam że to coś dla takich jak ja oszukanych przez lichwiarskie oprocentowanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 14 Queries | GZIP : Off ]