bóle podbrzusza - czy to groźne?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: klar » 28 kwie 2022, o 11:31

Bez obaw - takie rzeczy da się załatwić szybko i profesjonalnie, zobaczcie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ To było w Wawie, ogarnięte w ciągu kilku dni, tak, jak nam zależało. Co dla mnie najważniejsze? Podejście. Wizyta w zasadzie co do minuty, na czas. Wcześniej przypomnienie, poinformowanie o przygotowaniu, o przebiegu, wszystko na genialnym sprzęcie i z późniejszą konsultacją. Tak więc całość udało się załatwić kompleksowo i tak to powinno wyglądać.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: karla » 21 maja 2022, o 10:10

Oczywiście że takie bóle mogą być bardzo groźne, może to być między innymi endometrioza które nieleczona prowadzi do niepłodności i ma także poważniejsze konsekwencje, u mnie w szpitalu medicover zdiagnozowano endometriozę bo zostałam tam skierowała na podstawie podobnych objawów
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: klar » 27 paź 2022, o 10:50

Raz jeszcze... to nie musi być groźne, ale trzeba to sprawdzić. Multimed robi USG bez skierowania, więc dzwonisz i może nawet w ciągu kilku dni sprawdzisz, co się dzieje. Tzn. oni sprawdzą, ocenią wynik i dadzą zalecenia. Tam powinno przebiegać reagowanie na problemy. Nie stój w miejscu, konsultuj się, rozmawiaj ze specjalistami. W każdym przypadku szybko podjęte leczenie jest dobrym krokiem i pomaga rozwiązań problem. A w Multimedzie to wszystko jest załatwiane naprawdę profesjonalnie.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: troll8 » 6 kwie 2023, o 16:50

a moze to probem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu ? Podobne bóle. Wpadnij do dr Barbary Blicharczyk, bbaka jest świetna w tym temacie i na pewno pomoże w leczeniu lub rozwianiu wątpliwości że to ta przypadłość.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: Stella » 16 lip 2023, o 05:40

To zależy - jednorazowe, można zignorować, ale jeśli bóle się powtarzają, to koniecznie trzeba ustalić ich przyczynę. U mnie, bóle były ciągłe i trudne do wytrzymania - okazało sie, że mam ednometriozę. I niestety jest to choroba, której się praktycznie nie da do końca wyleczyć, można co najwyżej niwelować je skutki. Mi na ból pomogła medyczna marihuana. Recepte dostałam w Centrum Medycyny Konopnej (w Warszawie). Bardzo profesjonalnie tam podeszli do mnie. Lekarz zapoznał sie z cała historią choroby i dopiero po analizie mojego przypadku - przepisał receptę.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: stoperek » 19 lip 2023, o 07:19

Polecam odwiedzić placówkę dbającą o zdrowie swoich pacjentów którą jest https://szpitalzywiec.pl/ W tym szpitalu spotkacie się z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i wykształcony personel posiadający zaangażowanie w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1615

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: krystynaaa » 6 paź 2023, o 13:49

Moim zdaniem najważniejsze jest to by udać się do lekarza, ale niestety czasem kolejki do lekarza są dosyć długie
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: stoperek » 21 gru 2023, o 09:46

Fachową opiekę lekarską i różnego rodzaju usługi z zakresu zdrowia zapewni Wam kontakt z https://ard-med.pl/kroplowki-witaminowe ... a-na-kaca/ Z nimi masz pewność, że trafiasz na specjalistów, którzy fachowo zajmą się Twoim problemem.
Awatar użytkownika
User

vhill

Posty

4

Rejestracja

21 gru 2023, o 10:00

Lokalizacja

Gdańsk

Re: bóle podbrzusza - czy to groźne?

Postautor: vhill » 21 gru 2023, o 10:02

Myślę, że z takimi dolegliwościami warto jest się zgłosić do lekarza.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 14 Queries | GZIP : Off ]