biuro rachunkowe

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Kleo » 19 kwie 2018, o 08:25

Ja myślę nad księgowością online, a dokładniej księgowość w otwocku ponieważ wydaje mi się to być najlepszą z możliwych opcji: niskie koszty, wszystko robimy sami, więc nad wszystkim mamy kontrolę, a w https://www.peter-green.com/ w razie kłopotów mamy pomoc specjalistów. Wszystko w jednym miejscy, bez wychodzenia z domu.
no avatar
User

Michalina88

Posty

24

Rejestracja

20 kwie 2018, o 14:46

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Michalina88 » 26 kwie 2018, o 08:56

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to ja polecam rozwiązania online. Sama korzystam z takiego biura jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Na początku trochę się bałam, ale okazało się, że ma czego. Cały czas mogę liczyć na pomoc z ich strony. Pomagali mi np. w jaki sposób założyć firmę przez internet?
Wdrożenie microsoft dynamics 365 w Twoje firmie to łatwizna
no avatar
User

mateusz198283

Posty

3

Rejestracja

24 lip 2018, o 10:43

Re: biuro rachunkowe

Postautor: mateusz198283 » 26 lip 2018, o 07:22

Ja znam biuro rachunkowe w Katowicach, to w sumie nie daleko Gliwic c; jest to biuro tax experts, znajomy korzysta z niego i mówił ze bardzo dobrze się sprawują.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: biuro rachunkowe

Postautor: kewlar » 22 sty 2019, o 12:09

Dokładnie tak. Samodzielnie może być ciężko. A teraz biura rachunkowe korzystają z oprogramowania jak to https://mojebiuro24.pl/ i współpraca z nimi jest szalenie łatwa. Tylko trzeba znaleźć biuro, które ma takie narzędzia. Dzięki oprogramowaniu możliwa jest księgowość przez internet - sprawna komunikacja, rzetelniejsze podejście (bo są narzędzia ze wsparciem ekspertów) itd. Także jeśli biuro rachunkowe to tylko biuro rachunkowe online, a wszystko będzie ok :)
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: biuro rachunkowe

Postautor: dona3 » 26 sty 2019, o 16:36

Biuro rachunkowe z którym od dawna współpracujmey to Compo System w Łodzi http://www.compo-system.pl/ . Od doradztwa po księgi rachunkowe, czy nadzór podatkowy - wychodzi im to rewelacyjnie!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: biuro rachunkowe

Postautor: EmilCh » 18 lut 2019, o 16:26

Jeśli myślicie również o uproszczeniu księgowości w swojej firmie to warto zastanowić się nad wyborem programu Invoice Digitizer który znacząco ułatwi Wam wprowadzanie faktur do systemu online. Dodatkowo nie wymaga tak wiele pracy, ponieważ wszystko przechodzi przez skaner jednocześnie minimalizując ilość powstających błędów. U nas od razu zrobiło się luźniej na koniec miesiąca rozliczeniowego i nie ma tak wielu nerwów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]