Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

husan

Posty

1

Rejestracja

8 paź 2015, o 14:48

Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: husan » 8 paź 2015, o 14:54

Chcesz wziąć szybki kredyt? Pamiętaj, żeby go spłacić w terminie! Warto zapoznać się z warunkami. Firma www.debetomat.pl oferuje kredyt drogą elektroniczną, tzn. przez internet. Można pożyczyć pieniądze od 100 do 3000 zł, które muszą być zwrócone w ciągu 7, 14 lub 30 dni. Po raz pierwszy nie płaci się za uzyskanie pożyczki, jeśli spłaci się ją w terminie. Pamiętaj!
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: kolaa » 15 paź 2015, o 10:32

Opinie o kredytach można znaleźć na http://www.banki-opinie.info/zadluzeni- ... e-t33.html . Uważam, więc, że warto sobie na takie forum zajrzeć, jeśli macie zamiar wziąć kredyt bądź pożyczkę i zapoznać się z rzetelnymi opiniami użytkowników.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: samotna » 20 paź 2015, o 08:57

Spłacać w terminie i brać w sprawdzonych miejscach. Ja korzystałam na rozruch firmy https://www.proficredit.pl/ I nie spotkały mnie żadne nieprzyjemne sytuacje. Szybko i fachowo zostałam obsłużona . Pieniądze szybko miałam na koncie.
no avatar
User

michakow

Posty

3

Rejestracja

20 paź 2015, o 17:47

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: michakow » 21 paź 2015, o 09:19

Nienawidzę kredytów. Nigdy żadnego nie wzięłam i nie wezmę.
no avatar
User

maarcin66

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2014, o 12:27

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: maarcin66 » 19 lis 2015, o 12:36

A co w przypadku gdy ktoś się troche spóźni, np pożyczy 300zł i zwróci je 3 dni po terminie? Czy już trafia w Krajowy Rejestr Dłużników ? Przyznam, że taki wpis niesie za sobą późniejsze niekoniecznie pozytywne skutki, dlatego wolałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja gdy komuś nie uda spłacić się kredytu w terminie
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: bizz » 10 lut 2016, o 09:55

O kredytach sporo możecie dowiedzieć się również tutaj. Według mnie naprawdę dobry portal, w którym w łatwy i szybki sposób można porównać sobie oferty kredytów oraz pożyczek, a także skorzystać z darmowego doradztwa.
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: Katia » 10 lut 2016, o 12:46

Problem jest jednak taki, że najczęściej te wszystkie porównywarki nie są wystarczająco dokładne, aby uwzględnić rzeczywisty koszt kredytu. Nic nam nie zastąpi dokładnego czytania umowy, sprawdzania warunków i dopytywania u źródła.
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: Nagadzo » 25 lut 2016, o 02:03

Rada trochę infantylna, bo przecież każdy wie, że trzeba spłacać kredyt w terminie ;) Ja myślę nad kartą kredytową i czytam o niej różne rzeczy http://www.zdolnosc-kredytowa.pl/kod-cvv-cvc Ale mimo mojej małej wiedzy, wiem że kredyty trzeba spłacać w terminie ;)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: bizz » 22 mar 2016, o 08:28

Myślę, że na kredyt alior bank znajdziecie szczegółowe opinie oraz porady związane z tymi kredytami. Według mnie portal jest godny polecenia, jeśli w łatwy i szybki sposób chcemy porównać sobie oferty kredytowe.
no avatar
User

Karafka

Posty

17

Rejestracja

7 lip 2016, o 14:49

Re: Bierzesz kredyt - spłać w terminie

Postautor: Karafka » 19 wrz 2016, o 17:50

O to chodzi, ze jak ktos nie spłaca w terminie to ma negatywna historie kredytowa i zaden bank nie udzieli mu kredytu. Dlatego trzeba sie ratowac i siegac do chwilowek, parabankow. Jest to dosc dobrze opisane np tutaj: https://pl.getbucks.com/blog/bank-odmow ... a-kazdego/ Sprawdzcie przed podejmowaniem jakiejkolwiek decyzji. Pamietajcie, ze RRSO jest dosc wysokie i czasem taka chwilowka czy kredyt - to nieoplacalna rzecz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 12 Queries | GZIP : Off ]