Życie bez chemii

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

samplo1983

Posty

5

Rejestracja

12 sty 2017, o 10:46

Lokalizacja

Anchorage

Życie bez chemii

Postautor: samplo1983 » 12 sty 2017, o 10:48

Oglądałam ostatnio program o amerykańskiej rodzinie, która z chemicznych produktów przerzuciła się na naturalne. Dało mi to trochę do myślenia, bo moje szafki są zapchane chemikaliami- do każdej czynności inna chemia, którą chcąc nie chcąc wdychamy,a nawet się nią smarujemy. O ile mniej więcej wiem jak można zamienić chemię gospodarczą, tak już o chemii kosmetycznej wiem bardzo mało. Znalazłam naturalne mydło z aleppo do mycia ciała i ałun jako antyperspirant, ale jak to wygląda na dłuższą metę? Zapraszam do dyskusji.
no avatar
User

handyman

Posty

3

Rejestracja

19 maja 2017, o 06:13

Re: Życie bez chemii

Postautor: handyman » 19 maja 2017, o 06:18

Jest to ciekawe ale trzeba zadać pytanie co rozumiem przez słowo chemia?
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Życie bez chemii

Postautor: LudwikB » 28 maja 2019, o 10:57

Jesli chodzi o to ze uzywamy za duzo srodkow czystosci, za duzo kosmetykow itd to na pewno. Dlatego my sie przerzucilismy na kosmetyki naturalne, używamy do czyszczenia takich rzeczy jak soda, ocet, kwasek cytrynowy czy sol, nie trzeba od razu sięgac po silną chemię, spokojnie tym się wysprząta mieszkanie. no i trzeba w miare mozliwosci wybierac produkty ekologiczne. zdrowie jest najważniejsze.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Życie bez chemii

Postautor: Antoni34 » 3 cze 2019, o 20:50

Możecie polecić jakieś inne dobre herbatki dla niemowląt
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Życie bez chemii

Postautor: Ailis » 15 cze 2019, o 11:24

Warto nasz organizm wspomagac naturalnymi środkami, zbyt często sięgamy po preparaty które szkodzą. Przecież jest tyle ziół które rosna w pobliżu np. melisa jest bardzo dobra np. na sen https://zyj-zdrowiej.pl/melisa-lekarska ... brego-snu/ no warto o tym poczytać. Pewnie wiele osób pije taki napar.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Życie bez chemii

Postautor: Ania » 11 kwie 2022, o 10:35

Teraz coraz więcej osób odchodzi od chemicznych produktów. Coraz łatwiej dostępne są też wysokiej jakości produkty naturalne. Ja od jakiegoś czasu także używam wyłącznie naturalnych kosmetyków firmy Rosafio. Jest to nasz rodzima firma, która na jakość, naturalność i bogactwo składników odżywczych. Mają w swej ofercie luksusowe masła do ciała, pilingi, sole do kąpieli. Wszystkie ich kosmetyki są wykonywane ręcznie w oparciu o autorskie receptury.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron