Zmniejszenie kosztów ubezpieczenia

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Melonik

151

19 wrz 2014, o 15:55

Zmniejszenie kosztów ubezpieczenia

Postautor: Melonik » 6 wrz 2016, o 13:04

A czy słyszeliście o tym, że można zmniejszyć koszty obowiązkowego ubezpieczenia, które z reguły dostajemy razem z kredytem? Okazuje się, że banki całkiem nieźle zawyżają sobie ceny takiego ubezpieczenia... Warto zajrzeć na stronę http://polisapodkredyt.pl/, gdzie znajdziecie wiele wartościowych porad na ten temat.
no avatar
User

zuzka

52

6 lut 2016, o 12:06

Re: Zmniejszenie kosztów ubezpieczenia

Postautor: zuzka » 17 wrz 2016, o 17:35

Nie wiem, czy interesował się ktoś tematem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego przy kredycie hipotecznym. Okazuje się, że zgodnie z wieloma orzeczeniami sądów to nielegalne i warto wnosić o zwrot. Takimi sprawami zajmuje się od jakiegoś już czasu ta warszawska kancelaria http://www.mazuriwspolnicy.pl/unww.html - jeśli macie okazję, wykorzystajcie ją z nimi.
no avatar
User

Rimingon

1

3 lis 2016, o 07:57

Postautor: Rimingon » 3 lis 2016, o 07:59

Na moje ciężko to obejść. Takie ubezpieczenie to trudna sprawa, warto sobie ogarnąć to jakoś.

Esywel

1

4 lis 2016, o 08:45

Postautor: Esywel » 4 lis 2016, o 08:47

troszkę się trzeba nabiegać ale nie tak ciężko to obejść jak się początkowo wydaje.
profesjonalna spedycja wrocław zaprasza
Awatar użytkownika
User

Obon03

5

13 lip 2017, o 17:27

Postautor: Obon03 » 24 lip 2017, o 14:34

Ja polecam zajrzeć też tutaj. Tam są naprawdę trafione informacje na ten temat :)
Dopóki tylko moje serce będzie bić, ty nie przestaniesz w nim żyć
Awatar użytkownika
User

siwyck

5

10 lis 2017, o 13:21

Postautor: siwyck » wczoraj, o 12:42

Warto w tym celu szukać różnych ciekawych rankingów porównawczych. Jeden z takich rankingów jest na przykład tu www.rankingubezpieczennazycie.pl
chyba każdy z nas jest mniej lub bardziej pusty.