Zmęczona i nieporadna

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bioled1976

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2017, o 20:39

Lokalizacja

Norman

Zmęczona i nieporadna

Postautor: bioled1976 » 16 sty 2017, o 20:40

Jest mi ciężko bo cały dzień spędzam w domu i ganiam własny ogon. Od kiedy starszy poszedł do przedszkola mieszka z nami katar i kaszel:P. Jednego dnia wszystko zrobię a następnego nic mi sie nie chce. Mąż przez kilka lat jeździł za granicę jako kierowca i musiałam radzić sobie sama, wierzyłam że jak bedzie pracował w kraju i codziennie w domu to to się zmieni, zacznie pomagać. W końcu zmienił prace i troszkę pomagal, ale mu się to znudziło. Teraz wraca z pracy zje obiad i idzie spać. Ja po całym dniu z dzieciakami chciałabym pobyć z kimś dorosłym, i żeby przejął część obowiązków. On robi to co chce i ile chce. Jak ma się zająć dziećmi to nan nich krzyczy i grozi klapsem. Jego metoda na wszystko jest rzucenie na łóżko i odwróceniem się pupą. Takie zachowanie powoduje, że robie sie agresywna i kłótliwa. Nie wiem co dalej. Czy to ma naprawdę sens?? problemy ze stara siostra i rodzicami !
no avatar
User

cranium

Posty

19

Rejestracja

24 sie 2020, o 11:53

Re: Zmęczona i nieporadna

Postautor: cranium » 10 lis 2020, o 14:17

W przypadku małych dzieci warto zakupić małą pomoc, jaką są misie szumisie. Ja mam teraz mniej problemów ze snem mojego dziecka i też mniej choruje, gdy zdrowo się wysypia. Możesz poczytać jakie są opinie lekarzy o szumisiach . Mam nadzieje, że pomogłem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 12 Queries | GZIP : Off ]