Zlecenie pozycjonowania sklepu interenetowego

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Zlecenie pozycjonowania sklepu interenetowego

Postautor: Mercus » 26 maja 2014, o 03:00

Przyszedł czas aby poważnie pomyśleć nad własnym sklepem internetowym, z czasem kilkoma.
Na pozycjonowanie osobiście własnego sklepu nie będę miał czasu. Próbowałem - nie wyszło. Albo sklep albo pozycje na tym tracą.
W związku z tym mam pytanie, może do osób, które też zaczynały z własnym sklepem, które nie miały na początku dużo pieniędzy: jak wygląda sytuacja, kiedy pozycje rosną? Na http://oferia.pl/wykonawcy/programowanie-it widziałem oferty firm dotyczące pozycjonowania, jak myślicie, jakiego rzędu to są koszty zlecenie wykonania takiego pozycjonowania? Czy wysokie pozycje przekładają się na wzrost zamówień?
Wiem, że jest sporo czynników, ale skoro do tej pory handlując na Allegro jakaś tam sprzedaż jest, to czy w sklepie też się będzie jakoś rozwijać?
Piszę, bo po prostu się boję wypłynąć na szersze wody
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Zlecenie pozycjonowania sklepu interenetowego

Postautor: oksana » 4 lip 2014, o 09:08

Dla mnie takie działania wykonuje firma skuteczni.pl , która posiada bardzo ciekawą ofertę linków sponsorowanych i marketingu szeptanego. Tworzy też dobre i nieprzeciętne strony www.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Zlecenie pozycjonowania sklepu interenetowego

Postautor: nataliakl » 4 sie 2014, o 10:23

To zależy- np. od tego, jakie słowa kluczowe chcesz pozycjonować. Jeśli będzie to "sklep internetowy", to takie słowo kluczowe ma wysoką konkurencyjność i na pewno jego wypozycjonowanie będzie kosztowało dużo więcej pieniędzy (i czasu), niż np. "sklep internetowy kielce". Co prawda przy sklepie internetowym nie ma sensu dodawać nazwy miejscowości, ale to tak dla zobrazowania ;) Najlepiej skontaktuj się z kilkoma firmami i poproś o wycenę pozycjonowania. Każda z nich robi to za darmo, a po przeanalizowaniu kilku będziesz mógł wybrać najlepszą ofertę dla siebie :)
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Re: Zlecenie pozycjonowania sklepu interenetowego

Postautor: mkrawczykowski » 5 sie 2014, o 15:44

Nie da się podać ceny bez podania fraz. Najlepiej zapytaj od razu jakiegoś pozycjonera, sama wycena jest zawsze (chyba) za darmo i do niczego nie zobowiązuje.

Tak, wyższe pozycje w Google to zwykle więcej zamówień, bo większy ruch. Jeśli frazy są dobrze dobrane, to wyższa pozycja jest jak najbardziej opłacalna.
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron