Źle o sobie myśle, chciałabym to zmienić..

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nica28

Posty

3

Rejestracja

22 sty 2017, o 19:07

Lokalizacja

Portland

Źle o sobie myśle, chciałabym to zmienić..

Postautor: nica28 » 22 sty 2017, o 19:12

Witajcie, krępuje się bardzo pisać na forum na ten temat. Pewnie pomyślicie, że to dziecinada i że pierdołami się zajmuje. Ale jest to dla mnie naprawdę duży problem. Mam 23 lata i 3 cudownych dzieci. Jestem w połowie Polką w połowie Libijką. Jest to jeden z moich największych kompleksów. Nie czuje się atrakcyjna, kobieca i seksowna. Wręcz odwrotnie. Odbija się to negatywnie na moim związku i mimo, że w sfwerze seksualnej jest rewelacyjnie (tak mi się wydaje) poza nia czuje sie skrepowana, zazdrosna, poza sytuacjami intymnymi wstydze sie pokazac swoje cialo. Dziwnie to brzmi i moze smiesznie. Zazdrosna bywam zazwyczaj o kobiety w TV, modelki itp porownuje sie do nich( oczywiscie zawsze z niekorzyscia dla mnie..), obsesyjnie mysle ze moj Tz wolalby byc z ktoras z nich, ze o nich marzy lecz sa niedostepne, a ja jestem tylko takim brzydko mowiac towarem zastepczym. Zazwyczaj nie robie scen ale jak nikt nie widzi placze, czuje sie wtedy beznadziejna, brzydka, glupia. Wydaje mi sie ze nie jestem wogole seksowna i kobieca. Wstydze sie z komkolwiek o tym porozmawiac, bo boje sie ze pomysla ze jestem prozna i narcystyczna.. a tak nie jest. staram się dbać o siebie. ale to wcale mi nie pomaga. Nie potrafie obiektywnie na siebie spojrzec, widze tylko wady. Wobec innych osob nie jestem taka krytyczna, w kazdym jestem wstanie dostrzec piekno, atuty, wartosci itp. W sobie nie. Boje sie ze z takim brakiem poczucia wlasne wartosci skrzywdze moje dzieci i nie beda mialy dobrego wzorca i tez nie beda sebie potrafily kochac. Boje sie rowniez ze moj TZ wkoncu bedzie mial mnie dosyc i naprawde znajdzie sobie kogos lepszego. Prosze napiszcie co o tym sadzicie, moze jakies porady jak sie zmienic.. Prosze o szczere opinie chocby mialy byc nieprzyjemne. Dziekuje
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron