zerwanie wspołpracy i co dalej?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: TadekNiejadek » 15 gru 2015, o 13:07

hejah mam problem z firmą która dostarcza mi oprogramowanie sklepu. po wielu wielu próbach dojścia do porozumienia planuję zerwać całkowicie współpracę, już kij z tym zapłaconym abonamentem nie obchodzi mnie to. pytanie tylko co dalej, jak mam zachować ciągłość prowadzenia sklepu, jak mi się walnie wszystko z dnia na dzień?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: Marcelus » 5 sty 2016, o 02:06

Jeśli Twój problem jest nadal aktualny to polecam zacząć od znalezienia firmy, która zajmuje się tym samym i Ci odpowiada. Dopiero wtedy dogadujesz się z nowymi, wycena te sprawy i mówisz o co Ci chodzi, pózniej zrywasz umowę z dotychczasowym usługodawcą i cieszysz się profesjonalnością poczynan nowo wybranej firmy! Albo ponosisz kolejną klęskę, bo przecie i tak może być.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: SalamonK » 5 sty 2016, o 07:14

Tylko bez czarnowidztwa :D Plan jest spoko, tylko należałoby najpierw tych nowych sprawdzić. Jak się mają dotychczasowe współprace, zazwyczaj na stronkach powinni się chwalić jakimś przykładem współpracy, szablonem, odsyłaczem, czymkolwiek. Jeśli tak jest, to już jakaś wskazówka, że nie boją się ujawnić opinii o sobie bo się wywiązują na poziomie. Dobrym przykładem byłby tu zespół produktów eSprzedaży, którzy nie dość, że w większości przypadków mają wersje próbne, żeby nie musieć w ciemno się na nic decydować, to jeszcze przy kluczowych produktach mają przykłady jak usługa została zrealizowana u kogoś!
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: TadekNiejadek » 5 sty 2016, o 08:54

O tu jest to świetnie przedstawione - no i to branża której szukasz, więc może warto się podpytać co i jak ?
http://sellingo.pl/realizacje
no avatar
User

Jacek87

Posty

6

Rejestracja

7 sty 2016, o 15:28

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: Jacek87 » 7 sty 2016, o 15:54

W kwestii dobrego i,płynnego i skutecznego oprogramowania do zarządzania firmą,to możesz spokojnie wypróbować Mobiivoice.pl oferują także pełne wsparcie IT,u nas w firmie są o nich bardzo dobre opinie.
no avatar
User

alina_gren

Posty

2

Rejestracja

16 lut 2016, o 08:30

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: alina_gren » 9 mar 2016, o 08:27

Nie do końca wiem jaka branżą się zajmujesz, ale jeśli działasz w sektorze hoteli, restauracji czy Spa, to firma http://gip.com.pl/ oferuje zintegrowane systemy zarządzania. Korzystam z takiego systemu i naprawdę ułatwia prowadzenie swojej firmy.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: zerwanie wspołpracy i co dalej?

Postautor: Przesylanie_pl » 10 mar 2016, o 09:08

Akurat tutaj nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem innej firmy,konkurencja jest przecież naprawdę duża i na pewno możesz przebierać także wśród cen. Jeżeli w przyszłości będziesz potrzebować również dobrego i szybkiego kuriera,to jesteśmy do dyspozycji :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]