Zdrowe Żywienie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

grzegorz.tukaj

Posty

6

Rejestracja

2 lis 2011, o 17:37

Zdrowe Żywienie

Postautor: grzegorz.tukaj » 30 lis 2011, o 08:08

TwojeZywienie.pl, stara się z dużym zaangażowaniem pomagać klientom uzyskać przez nich zaplanowany cel zdrowotny oraz to aby poprawili swoje samopoczucie i wygląd, opracowuję indywidualne programy kontroli wagi dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.


W ciągu kilku lat zaufało mi wielu Klientów, których zadowolenie jest dla mnie najlepszą rekomendacją, a zarazem satysfakcją z pomocy drugiemu człowiekowi.

Nasz sukces zawdzięczamy w głównej mierze wszystkim użytkownikom, klientom oraz długoletniej współpracy z firmą Herbalife oferującą fantastyczne, zdrowe suplementy diety.
Naszym celem jest nie tylko sprzedawanie produktów, ale to abyś skutecznie dążył(a) do wyznaczonego przez siebie celu, a przez to uzyskał(a) najlepsze rezultaty, naszym celem jest również nawiązanie dobrych relacji z naszymi klientami.

A teraz trochę o Herbalife :
Herbalife to największa firma produkująca produkty do kontroli wagi, a także jedna z największych firm produkująca suplementy diety. I to my właśnie jesteśmy liderem branży Wellness.

Zobacz co oferujemy :

www.twoje zywienie.pl
www.facebook.pl/twojezywienie


Zapraszam
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: Zdrowe Żywienie

Postautor: petroniusz » 30 lis 2011, o 22:09

Powinno się wprowadzić posty sponsorowane :)
no avatar
User

Klaudia_No

Posty

15

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:33

Re: Zdrowe Żywienie

Postautor: Klaudia_No » 9 paź 2012, o 07:40

każda forma reklamy na swój sposób jest dobra ;)
szkolenia, warsztaty – najlepsze znajdziesz z treco.pl
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Zdrowe Żywienie

Postautor: Kocica » 11 paź 2012, o 12:06

Ja tam z jedzonko ostatnio preferują rytmu eko w wolnym (niepoukładanym przez eksperta) wydaniu. Np stąd przepisy czerpię: http://www.notoeko.pl/. A układania diet przez fachowców to sie cykam własnej niestabilności i niekonsekwencji - no bo jak mi fala przejdzie, to potem co z tą całą dietą?
Wyrzut sumienia tylko :oops:
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: Zdrowe Żywienie

Postautor: limka » 27 lis 2012, o 18:31

tylko czy będzie tez skuteczna?
no avatar
User

Obamka

Posty

94

Rejestracja

21 lis 2012, o 15:12

Re: Zdrowe Żywienie

Postautor: Obamka » 3 gru 2014, o 16:47

Odżywiałam się zdrowo, byłam na diecie, ćwiczyłam- jednak to ni przyniosło żadnych efektów. Właściwie dopiero foreverslim- odchudzanko.czo.pl/topics2/12.htm pomogło mi w odchudzaniu. Zrzuciłam już 6kg i na tym nie poprzestanę ;)
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 14 Queries | GZIP : Off ]