Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Melonik » 31 sie 2016, o 16:32

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem własnego biznesu. Pomyślałam, że dobrze było by otworzyć skleo internetowy. Zastanawiałam się nad jego asortymentem, wpadałam na pomysł że hurtownia walizek mogla by mnie zapatrywać w walizki i mogła bym je sprzedawać. Sądzicie że taki biznes wypali?
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Antoni34 » 30 lis 2016, o 20:21

Jeśli będą potrzebne ci etykiety kolorowe to polecam to miejsce.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Gleniowa » 5 mar 2017, o 17:27

Ile ludzi tyle jest pomysłow na własny biznes a każdy z nich mysli że to ich pomysł jest najlepszy. Należę do ludzi, którzy średnio lubią ryzykować. Wole sprawdzone rozwiązania i biznesy. Pewnie dlatego wydaje mi się że współpraca z Polską Chatą http://www.chatapolska.pl/franczyza.html będzie dobrym pomysłem. Poznałem ich propozycje współpracy, wiem tez jak ludzie reagują na lokalne produkty. To na peewno jest opłacalny biznes
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: znawca » 7 mar 2017, o 11:15

Dobrym pomysłem na biznes może być gastronomia we franczyzie. Jeśli nie macie pomysłu to przejrzyjcie ofertę marki Wojtex http://krajowy.biz/firma,wojtexnet - to multifranczyzodawca, mający pod sobą wiele konceptów gastronomicznych, takich jak na przykład Piramid Pizza, Western Chicken czy Coffee Loffee. Moim zdaniem to przyszłościowy pomysł na biznes.
no avatar
User

alexwa

Posty

5

Rejestracja

10 kwie 2017, o 16:31

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: alexwa » 10 kwie 2017, o 16:46

Gastronomia czy zakłady pogrzebowe zawsze będą potrzebne, więc może w takim biznesie poszukaj? Sprawdź, czy jest konkurencja i do dzieła.
dom pogrzebowy warszawa http://www.pruszynski.waw.pl
no avatar
User

gard

Posty

5

Rejestracja

6 paź 2017, o 09:49

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: gard » 6 paź 2017, o 10:13

A może gastronomia? To nie jest łatwa branża ale może być zyskowna bardzo.
no avatar
User

kasiaksm

Posty

14

Rejestracja

9 paź 2017, o 11:45

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: kasiaksm » 9 paź 2017, o 11:47

Własny biznes jest najlepszym pomysłem:) Sama bym chciała założyć coś własnego, bo dotychczasowa praca mnie wykańcza... Zapisałam się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 i jadę tam za kilka dni :) Wierzę,że dowiem się tam wielu ciekawych rzeczy odnośnie zakładania biznesu, prowadzenia... Poznam też wspaniałe osoby, które na pewno odpowiedzą mi na nurtujące pytania :D Ktoś się wybiera może?
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: Eizzy » 2 lis 2017, o 08:27

Własny biznes to dobry kierunek rozwoju w dzisiejszych czasach. Warto też wykorzystać możliwości szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii, np. w dziedzinach reklamy, edukacji czy rozwoju firmy. Polecam ten artykuł: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/kluczowe-trendy-edukacji-przyszlosci-distance-learning,93.html. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat nowoczesnych rozwiązań zarówno dla firm jak i dla pracowników
Awatar użytkownika
User

drzewnylisc

Posty

8

Rejestracja

10 lis 2017, o 12:37

Lokalizacja

Łódź

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: drzewnylisc » 13 lis 2017, o 15:14

Walizki to raczej średni pomysł, bo nie ma na nie aż takiego popytu. Lepiej pójść w stronę czegoś, co jest w modzie, jak np. żywność dla alergików pokarmowych, case'y do telefonów i laptopów z ekologicznych materiałów, sprzęt sportowy - dużo jest możliwości, nawet w tych branżach, co teoretycznie są już przesycone, grunt to znaleźć swoją niszę.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Zastanawiam sie nad własnym biznesem

Postautor: danny4231 » 7 gru 2017, o 17:16

W przypadku biznesu internetowego można wyczarować naprawdę wiele ciekawych pomysłów. Ja postawiłem założyć drukarnię internetową, gdyż w ostatnim czasie jest niesamowity popyt na drukarnie w tym stylu. Lokal dostałem po rodzicach, jednak brakowało mi odpowiedniego sprzętu. Dzięki Bogu https://fujifilmsericol.com.pl/ wyposażyli mnie w drukarki wielkoformatowe, także cyfrowe oraz wiele innych urządzeń tego typu, bez których mój biznes nie prosperowałby, jak należy. Zamówień mamy naprawdę sporo!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron