Zarządzanie promocją

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Picadio

Posty

5

Rejestracja

16 gru 2014, o 14:37

Zarządzanie promocją

Postautor: Picadio » 27 sty 2015, o 14:01

Do tej pory przedsiębiorca chcąc zareklamować swój towar w miejscu sprzedaży musiał zatrudnić przedstawiciela handlowego, aby ten odwiedził kilkadziesiąt sklepów w celu przedstawienia oferty. Skutek oczywiście był różny.

Jeśli udało się nawiązać współpracę, właściciel sklepu otrzymywał towar wraz ze szczegółowymi wytycznymi, dotyczącymi jego ekspozycji. Nie zawsze jednak stosował się do tych zaleceń. Przedstawiciel handlowy nie miał zaś możliwości sprawowania ciągłej kontroli nad tym, czy promocja realizowania jest prawidłowo. Cały proces był niezwykle czasochłonny i kosztowny, przy czym nie zawsze przynosił oczekiwane efekty. Właśnie dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które usprawni współpracę na linii producent – sklep i sprawi, że obie strony zoptymalizują koszty i osiągną większy zysk!

Picadio to serwis internetowy, dzięki któremu dystrybutorzy będą mogli zaplanować, wdrożyć i skontrolować efekty działań promocyjnych bez wychodzenia z biura! Wystarczy, że w bazie sklepów na stronie www.picadio.pl odnajdą właściwego partnera handlowego, wyślą do niego zapytanie ofertowe i nawiążą współpracę, a następnie prześlą do niego towar wraz z planogramem, przedstawiającym wygląd ekspozycji produktów na półce sklepowej.

Obrazek
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: darful » 27 sty 2015, o 20:53

Kosztowna forma reklamy,ceny tych abonamentów zdecydowanie za wysokie na warunki polskiego mniejszego przedsiębiorcy!
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: Diana21 » 4 lut 2015, o 12:16

Zgadzam się, ceny wysokie.
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: pawel30 » 8 lut 2015, o 12:13

Oj dużo, jak dla małych firm.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: sewery » 13 lut 2015, o 12:22

A co sądzicie o programach lojalnościowych dla klientów? Czy to dobra forma reklamy? Często korzystam z różnych zniżek i promocji jako klient jednak nie mam pojęcia jak to wygląda ze strony firmy. Przeglądając internet wpadłem na coś takiego http://www.motivationdirect.pl/nasze-ro ... lnosciowe/ i zastanawiam się czy nie skorzystać. Pomożecie?
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: fangot » 23 sie 2018, o 13:22

Nie mieszam się w promocje mojej firmy. Zlecam ją dla agencji interaktywnej https://solv.pl i wiem, że oni wszystkim się zajmą i dopilnują tego, abym miał stały przypływ klientów. Myślę, że znalezienie kogoś od reklamy to podstawa, wtedy można samemu zająć się prowadzeniem biznesu i zarabianiem pieniędzy.
no avatar
User

smerfetka

Posty

25

Rejestracja

19 wrz 2020, o 15:03

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: smerfetka » 11 maja 2021, o 20:55

To wszystko zależy od branży, bo nie wszędzie taka forma promocji marki się sprawdzi. Ja postawiłam bardziej ogólnie w marketing internetowy, gdzie ludzie od http://e-marketingnet.pl/ odpowiednimi technikami budują widoczność mojej firmy w wirtualnej przestrzeni. I to według mnie jest skuteczną i uniwersalną reklamą.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: Pawełdyg » 29 cze 2021, o 07:18

A nie sądzicie że takie działania najlepiej zlecić agencji marketingowej jak https://virtualpeople.pl/ ? Oni mają doświadczenie, odpowiednie narzędzia i wyspecjalizowane w tym kierunku osoby :)
no avatar
User

zenkar

Posty

2

Rejestracja

2 lis 2020, o 09:37

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: zenkar » 2 lip 2021, o 14:55

Sprawy marketingowe warto zlecać osobom, które się na tym znają. Najlepszy zasięg będą oczywiście mieli influencerzy na portalach społecznościowych, więc warto zainwestować w reklamę u takich osób.
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Zarządzanie promocją

Postautor: stoperek » 17 lis 2021, o 09:22

Marketing będzie najskuteczniejszy, jeśli zajmą się tym profesjonaliści, zwłaszcza pozycjonowanie. Na stronie https://presscontent.pl/pozycjonowanie-bez-umowy.html możesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak działa pozycjonowanie i jakie korzyści morze przynieść firmie. Może zainteresuje Cię takie rozwiązanie i zdecydujesz się na te usługę :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]