Zarabianie na facebooku?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Zarabianie na facebooku?

Postautor: Dyskutant » 2 sie 2012, o 09:33

Cześć
Jak można wg. Was zarobić na facebooku?
pozdrawiam!
no avatar
User

MarianF

Posty

6

Rejestracja

10 sie 2012, o 08:46

Re: Zarabianie na facebooku?

Postautor: MarianF » 10 sie 2012, o 08:52

reklamy na fanpageach ?
Ciekawe i przyjazne fajne gry
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Zarabianie na facebooku?

Postautor: Eizzy » 14 wrz 2012, o 13:51

Jeśli chodzi o portale społecznościowe, to wydaje mi się, że raczej mają one na celu zwiększyć ruch na stroni, wywołać pozytywną opinie i najważniejsze nawiązać kontakt z klientem na takim "koleżeńskim" stopniu, tu można przeczytać całkiem ciekawe informacje na ten temat: http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/social-media-marketing/. Zarabianie jest potem, kiedy klient już przejdzie na naszą stronę internetową, czy do naszego sklepu online i coś zamówi. :)
no avatar
User

Marcelinak

Posty

32

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:35

Re: Zarabianie na facebooku?

Postautor: Marcelinak » 10 paź 2012, o 09:37

Reklamy na funpage'ach, również linki np. do własnych stron sklepów internetowych itp. Wydaję mi się, że social media mają za największe zadanie utrzymywać oraz budować lojalność i zaufanie klienta.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Zarabianie na facebooku?

Postautor: Kocica » 11 paź 2012, o 11:59

Eizzy pisze:Jeśli chodzi o portale społecznościowe, to wydaje mi się, że raczej mają one na celu zwiększyć ruch na stroni, wywołać pozytywną opinie i najważniejsze nawiązać kontakt z klientem na takim "koleżeńskim" stopniu, ...


Też tak myślę, choć jak czytam sobie po sieci, to dobrze prowadzony facebook potrafi całkiem niezły ruch wywołać i na samym fanpage'u, a stamtąd właśnie na docelowej www, więc fejsbookowe profile biznesowe (coś takiego prowadzi np firma http://www.admassive.pl/) i inne działania tego typu na fejsie przekładają się na zarobek z www. Ale jaki dokładnie to już statystyk nie posiadam
:)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.174s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron