Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie.

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie.

Postautor: januszl » 30 sie 2014, o 15:03

Zebrałem razem najlepsze programy partnerskie banków w jednym miejscu. Jak wiemy z bankami się najłatwiej zarabia. Tu za założenie konta płacą nam zależnie od banku od 60 zł. do nawet 110 zł. Czyli zarabianie super. Średnio dniówka wychodzi ok. 100 zł a czasami nawet do 300 zł. Zależnie od promowania ofert. Chcesz solidnie zarabiać, poczytaj i korzystaj - www.bankizarabianie.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: januszl » 24 wrz 2014, o 18:52

Reprezentuję 3 banki. Czyli zarobki wiadomo. Dla partnerów wykonam stronę za darmo. Nie tylko do promocji tych ofert ale też wskarze inne dochodowe.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Awatar użytkownika
User

wieslawtomk

Posty

4

Rejestracja

10 sty 2015, o 11:13

Lokalizacja

Polska

Zarabiaj z bankami na umowę Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: wieslawtomk » 12 sty 2015, o 16:43

link nie pod¶wietlony, więc skopiuj i wklej do przegl±darki - a zobaczysz możliwo¶ci. A nie tylko such± informacje że można zarabiać.
no avatar
User

janekroz

Posty

15

Rejestracja

18 lut 2015, o 20:36

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: janekroz » 7 kwie 2015, o 20:34

A ja osobiście nie wierzę w to zarabianie z bankiem. Patrząc na raport zarobków http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ nigdzie nie zauważyłem aby był jakiś słupek co reprezentuje taką grupę. Myślę, że lepiej iść do normalnej pracy na etacie i tam będę wiedzieć ile zarobię na miesiąc, a nie będę się zastanawiać i martwić czy zarobię chociaż 2 tysiące.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: januszl » 8 kwie 2015, o 16:03

'Janek' na prawdę wierz mi, myślenie nie boli. Obecnie reprezentuję 6 banków gdzie za polecenie kont wychodzi się ok. 400 zł od jednej osoby. I do tego to wszystko masz za darmo. Nic nie inwestujesz a zarabiasz. Masz podane statystyki i tego samego dnia wiesz ile zarobiłeś. Etat etatem ale nie wierzę w to że komuś się nie przyda np. te 5 tys zł. miesięcznie dodatkowo. Poczytaj , wtedy zrozumiesz - www.bankizarabianie.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: Diana21 » 1 cze 2015, o 13:16

Czytam i czytam i dalej nie wiem konkretnie na czym to polega. Możecie tutaj jasno wytłumaczyć, nie tylko przekierowywać na inne strony? Jestem sceptycznie nastawiona...
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: januszl » 7 cze 2015, o 13:35

To jeden z najstarszych PP. Zarabiasz na kontach. [ w Polsce się to wlecze latami] Poza Polską to nawet rok nie potrwa. Ludzie wchodzą tłuką kasę i po kłopocie. Wszystko opisane tu - www.bankizarabianie.webnode.com Wprowadzasz np. 2 osoby i zarabiasz ok. 500 zł dniówki. Proste, łatwe, szybkie.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Zarabiaj z bankami, na umowę. Średnio od 100 zł dziennie

Postautor: beata22 » 1 lip 2015, o 16:02

Pracując w taki sposób warto mieć tanie połączenia telefoniczne i taniego operatora http://www.spikon.pl/telefon-voip Aby móc dzwonić do klientów z ofertą czy coś wyjaśnić. Z tego co się orientuję to tu są najniższe stawki.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 14 Queries | GZIP : Off ]