Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: mkrawczykowski » 5 sie 2014, o 15:56

...warto zaplanować cały proces tak, żeby strona była jak najlepsza i jak najlepiej zamieniała internautów w naszych klientów. Jak to zrobić?

Przede wszystkim, należy odpowiedzieć sobie na dwa najważniejsze pytania:
- do kogo kieruję moją stronę www? Kim są moi potencjalni klienci? Skąd trafią na moją stronę? Jaką mają wiedzę o mojej firmie i mojej ofercie? Czego będą szukać?
- jaki jest cel mojej strony? Sformułowanie "ma reklamować firmę" jest zbyt ogólne i nie da się go zmierzyć. Należy określić mierzalny cel strony.

Dzięki tym informacjom odpowiemy na przykład na pytania:
- co mam umieścić na stronie?
- jak sprawić, żeby internauci chcieli ją przejrzeć i poznać moją ofertę?
- jak sprawić, żeby internauci podsyłali sobie nawzajem moją stronę?
itp.

Napisałem na ten temat ebook, do pobrania za darmo. Można go znaleźć na mojej stronie internetowej: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo Opinie mile widziane! :)
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: MaciejN » 6 sie 2014, o 11:24

a jaki jest koszt dobrej strony internetowej? ;>
no avatar
User

Tomasz

Posty

8

Rejestracja

20 lip 2014, o 14:12

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: Tomasz » 6 sie 2014, o 12:24

Zależy czego dokładnie potrzebujesz ;) Inaczej pracuje się nad typową "wizytówką", a inaczej nad bardziej rozbudowaną stroną firmową.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: Grand » 6 sie 2014, o 12:27

W przypadku przedsiębiorstw prowadzenie strony internetowej stało się koniecznością. Należy poświęcić dużo czasu i pracy na rozwój strony, komunikację z użytkownikami i stałą aktualizację udostępnionych działów. Trzeba pamiętać, że strona internetowa jest wizytówką firmy. Sporo ciekawych porad znajdziecie tutaj:
http://poradnik.wfirma.pl/-jak-zaplanow ... nternetowa
http://poradnik.wfirma.pl/-jak-zaplanow ... etowa-cz-2
Awatar użytkownika
User

Renata

Posty

32

Rejestracja

17 mar 2014, o 12:33

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: Renata » 10 paź 2014, o 10:13

A czy orientujecie się ile kosztuje profesjonalna strona internetowa? Strona gówna i ok. 20 podstron?
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: nataliakl » 21 paź 2014, o 11:12

Jeśli strona ma jedynie prezentować treści, to myślę, że w 2-3 tys. można się zamknąć. Jeżeli natomiast myślisz o systemie z rozmaitymi modułami i funkcjonalnościami, to musisz skonsultować się z kilkoma firmami i zobaczyć, co mają do zaoferowania. Takie wyceny tworzy się najczęściej w zależności od potrzeb.
no avatar
User

Samaran

Posty

27

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:45

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: Samaran » 28 lis 2014, o 13:54

Jeśli ma mieć jedynie treść 2-3 tys ? Nie wiem co wy piliście to już nie są te czasu.

Proszę bardzo webimporter oferta prostych stron internetowych (rozumiem przez to strony z treścią bez jakiś skomplikowanych cudów) cena od 200 do 800 zł. Za co Wy chcecie 3000 zł ? I ciesze się, ze takie firmy jak ta powstają, bo się może skończy te naciąganie przez duże firmy, że strona to tyle pracy i musi kosztować nie wiadomo ile. Osobiście stworzenie prostej strony nie powinno kosztować więcej niż 1000 zł - koniec kropka.
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: Olga » 2 gru 2014, o 09:28

dziękuję za informację
no avatar
User

MarcinKa

Posty

12

Rejestracja

31 gru 2014, o 13:39

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: MarcinKa » 31 gru 2014, o 13:44

sama strona na pewno jest potrzebna, ale warto również pamiętać o jej odpowiedniej promocji - bez tego nie pozyskamy klientów
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Zanim stworzysz stronę internetową dla firmy

Postautor: kolaa » 5 maja 2015, o 10:01

Bardzo fajnym sposobem na zabezpieczenie swojej firmowej strony przed plagiatem jest taki program - http://copyact.com/pl . Dzięki tej wyszukiwarce, możesz za darmo wyszukiwać i monitorować powielane treści w internecie. Dostępne są również funkcje premium, które na bieżąco monitorują i informują o powieleniu treści znajdujących się na twojej stronie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.284s | 14 Queries | GZIP : Off ]