zamówienia publiczne -studia syna

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

daria76

Posty

1

Rejestracja

17 maja 2018, o 13:33

zamówienia publiczne -studia syna

Postautor: daria76 » 17 maja 2018, o 13:45

Cześć Wam, mój Syn w tym roku zdawał maturę. Jest dość w miarę zadowolony i liczy , że większość przedmiotów poszła zgodnie z jego planem. Jeśli chodzi o kierunek na jaki chciałby złożyć to cały czas zastanawia się pomiędzy zamówieniami publicznymi a turystyką .Trochę mnie to martwi gdyż powinien na ten moment wiedzieć już co konkretnie chce robić, jednak z drugiej strony może i to lepiej bo widać , że bierze to na poważnie i chcę mieć trochę czasu na podjęcie decyzji.
Obecnie wraz z mężem pracujemy w bardzo dużej korporacji, która zajmuje się przede wszystkim sprzedażą ale na tle międzynarodowym.Od lipca Syn będzie chodził na praktyki, do działu zamówień, analizy , statystyk itd. Myślę, że jest to dobra okazja aby sprawdził się właśnie w praktyce, i zobaczył co tak naprawdę mu odpowiada.
Mając dziś nieco czasu przejrzałam kilka ofert uczelni, i tak natrafiłam na http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studi ... -publiczne . Wcześniej słyszałam o tej uczelni jedynie od znajomych, ale nigdy nie wdrażałam się gdyż na tamten moment ten temat był dla mnie mało ciekawy. Więc teraz zwracam się do Was z tym zapytaniem? Co sądzicie o tej uczelni, kierunku? A może ktoś z Was w ogóle go już ukończył i mógłby się podzielić wrażeniami ?
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: zamówienia publiczne -studia syna

Postautor: Johen » 17 sie 2018, o 11:59

Warto poczytać też o inwestycjach budowlanych - teraz są firmy, które się tym zajmują np https://www.pierog.pl/specializacje/n/o ... anych.html. Dzięki temu można liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: zamówienia publiczne -studia syna

Postautor: dona3 » 29 mar 2019, o 14:13

a jakieś podobne studia w gdańsku macie do polecenia?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron