Zakup wózka widłowego

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

Juranee21

Posty

1

Rejestracja

2 lis 2017, o 16:43

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: Juranee21 » 2 lis 2017, o 16:44

Jeżeli prowadzisz firmę taki zakup jest jak najbardziej rozsądny. Zobacz ofertę producenta Cesab. Na pewno oferta przypadnie Ci do gustu. Pozdrawiam!:)
no avatar
User

olis

Posty

5

Rejestracja

7 lis 2017, o 16:13

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: olis » 7 lis 2017, o 16:17

Co musisz zrobić? Złożysz wniosek o dofinansowanie do wózka widłowego?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: dona3 » 25 lut 2018, o 22:40

Czasami trzeba dobrze kombinować. Ja kupuję uszkodzone wózki widłowe, by następnie za grosze je naprawić. Najczęściej wina stoi po stronie uszkodzonych baterii trakcyjnych. Kupuję je, bądź regeneruję u Amperia http://www.amperia.com.pl . Kosztuje mnie to bardzo niskie pieniądze. Tm sposobem stalem sie wlascicielem konkretnych wozkow widlowych za kuper kase!
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: mawko80 » 13 mar 2018, o 12:52

Czasem to lepiej jest długoterminowo wynająć. Plus – masz doradztwo, zapewniony serwis, przeglądy i tak dalej. Kupując osobno trzeba o to samemu zadbać. Mogę polecić Bilift taka firma właśnie wynajmująca wózki różne. Mają elastyczną ofertę wynajmu i to firma, która już długo działa na rynku, więc nie ma obaw, że się zwinie po kilku miesiącach współpracy.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: ninja_84 » 28 maja 2018, o 11:41

Jeżeli chodzi o wózki widłowe to jest to fajna sprawa i umiejętność, która zawsze się przydaje. Mój mąż ma licencje na wózki i z pocałowaniem ręki znajdzie wszędzie pracę.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: tomekpanq » 25 wrz 2018, o 07:34

Polecam zajrzeć na stronę firmy Bilift. Oni specjalizują się właśnie w wynajmie i sprzedaży wózków widłowych (różne marki i modele), a także w serwisie. Mam od nich 4 wózki do magazynu wysokiego składowania. Podoba mi się z nimi współpraca bo mają różne sposoby finansowania, więc nie trzeba od razu płacić całej gotówki, tylko wybrać odpowiedni sposób zakupu.
no avatar
User

AndrzejKula

Posty

1

Rejestracja

20 cze 2020, o 21:36

Re: Zakup wózka widłowego

Postautor: AndrzejKula » 20 cze 2020, o 21:37

Polecam wózki widłowe firmy Maglo. Mają duży wybór wózków w dobrych cenach. Warto sprawdzić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]