Zakładanie firmy transportowej

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Tech2Market.pl

Posty

14

Rejestracja

5 paź 2017, o 10:29

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Tech2Market.pl » 5 paź 2017, o 11:01

Zgadza się, najpierw musimy sprecyzować czy chodzi o przewóz rzeczy czy też osób i dopiero od tego czynnika uzależnić wybór danej floty samochodowej na której będziemy bazować, to najważniejsza kwestia.
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Mrs. Smith » 19 paź 2017, o 09:04

Hej , no firma transportowa to bardzo dobry pomysł pod każdym względem , tym bardziej że mogę Ci trochę w temacie pomóc , sam taka mam , zajmuję się sprowadzaniem zabawek z Niemiec do Polski . I oczywiście mam też bardzo zaufanego adwokata w tych sprawach , gdyby coś poszło nie tam http://rebowski-kosela.pl/zespol
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Tarro1234 » 25 lut 2018, o 18:44

Jesli zakladasz firme transportową to dobrze jest miec do wspólpracy rowniez agencję celną, która pomoze uporać się z róznymi przepisami prawnymi związanymi z transportem towarów za granicę. Polecam w tym zakresie współpracę z http://www.interlog-agencja.pl/ .
no avatar
User

romozim

Posty

180

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: romozim » 28 lut 2018, o 12:39

Najważniejsze są samochody oraz ubezpieczenie. Dwie podstawowe kwestie, o które trzeba na początku zadbać.
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: emil89832 » 25 maja 2018, o 00:28

Jeśli już uda Wam się wszystko załatwić, to pomyślcie o takich rzeczach jak organizacja w firmie, czyli o tym, jak mieć nad wszystkim kontrolę. Pomocy może okazać się system GPS, dzięki któremu namierzymy samochodu, zaplanujemy ich trasy i sprawdzimy, jak radzą sobie kierowcy. Jeśli chodzi o firmę, to najbardziej odpowiednią jest Transmobil.
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:31

Warto popatrzyć na różne opcje i oferty przewoźników z internetu, a następnie dokładnie sprawdzić opinie. Na pewno znajdziesz wiele konkurencyjnych ofert i cen.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: mawko80 » 30 sty 2019, o 22:41

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest lotniczy transport cargo. Takie rozwiązanie bardzo się opłaca, gdy towar jest cenny (np. zabytkowe części) i musi dotrzeć w drugie miejsce Europy. Tradycyjnie nie jest to realne. Polecam zapoznać się z ofertą Call&Fly w tym zakresie
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: tomekpanq » 1 lut 2019, o 13:08

Rzeczywiście masz rację. Sam wysyłam bardzo często elementy automotive, ale ma to sens kiedy pojawia się ryzyko braku sotaw podzespołów i zatrzymania produkcji u kontrahenta. Do tej pory organizowałem wszystko sam, ale wezmę namiar do nich, bo niedługo szykuje mi się spora dostawa i chciałbym, aby realizacja była sprawna.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:52

Warto zadbać tutaj o każdy szczegół i dopracować go, będzie Ci potrzebna przede wszystkim dobra baza logistyczna i cały asortyment co jednak mimo wszystko wiąże się z dużymi inwestycjami oraz kapitałem na ten cel.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Konek » 28 cze 2019, o 11:01

Jeśli są tutaj również osoby, którym zależy na odpowiedniej organizacji pracy w swojej firmie transportowej to polecam również zwrócić uwagę na rozwiązania proponowane przez Flotman w zakresie monitoringu GPS, zarządzania flotą oraz zdobywania większej ilości zleceń. Jeśli też nie wiecie jak odpowiednio zarządzać szkodami komunikacyjnymi u siebie to polecam odwiedzić również bloga https://www.flotman.pl/blog/zarzadzanie ... stawki-oc/ gdzie wszystko jest jasno przedstawione.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.186s | 12 Queries | GZIP : Off ]